Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Майнінговий пул BitcoinUkraine добув перший блок
18:14
Майнінговий пул BitcoinUkraine добув перший блок

Запущений в березні цього року пул BitcoinUkraine добув свій перший блок в мережі біткойн. Блок # 464461 був знайдений 2 травня.


Перший успіх BitcoinUkraine став багато в чому можливий завдяки істотному росту потужності  з моменту початку роботи  пулу: якщо в березні вона становила 180 TH, то на сьогоднішній день досягає вже 300 - 400 TH.

«З моменту запуску пройшло близько 50 днів, і це велика удача, що ми вже встигли здобути перший блок. Раз на раз не доводиться », - сказав Олесь Слободенюк(один із засновників BitcoinUkraine).

Особливістю BitcoinUkraine є те, що він працює з нульовою комісією і використовує модель Pay-Per-Share (PPS), яка передбачає оплату кожного отриманого від користувачів рішення в реальному часі.

«Більшість пулів виплачують частку з знайденого блоку пропорційно, але так як ми знаходимо блоки рідко, то платимо не з знайденого блоку, а за прорахунки. Таким чином, незалежно від того, знайдений блок чи ні, майнер отримує винагороду », - пояснює Олесь.

За його словами, на сайті з'явився розділ обговорення і калькулятор, також планується створення бота для Telegram (@poolukraine_bot), який буде сповіщати власників майнерів про важливі новини і зміни.

«Крім цього, ми плануємо інші різні штуки спеціально для України, наприклад, можливість виведення коштів відразу на карту Приватбанку. У подальших планах - створення професійного дата-центру, і як головна мета - зайняти 10% на ринку світового майнінгу. Тому будемо просити українських майнерів перемикатися з китайських пулів на BitcoinUkraine », - додав Олесь Слободенюк.

 

 

джерело 
 

Переглядів: 198 | | Теги: Україна, Майнінг, BitcoinUkraine | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar