Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Майнінговий пул Bitclub Network намайнив перший блок Bitcoin Unlimited
14:21
Майнінговий пул Bitclub Network намайнив перший блок Bitcoin Unlimited

Майнінговий пул Bitclub Network, від самого початку один з прихильників SegWit, кілька годин тому згенерував перший блок з підтримкою Bitcoin Unlimited. Це означає, що пул тестує можливість переходу в інший табір.

Що цікаво, цей (поки єдиний) блок одночасно підтримує і SegWit - це можливо, так як участь в голосуванні не має на увазі будь-яких технічних обмежень, і суміщення SegWit з регульованим розміром блоку вже здійсненно на практиці.

Протягом останніх кількох тижнів спостерігається посилення підтримки клієнту BU з боку Майнерів. 17 березня Antpool перенаправив 75% свого хешрейта на користь Bitcoin Unlimited, а зараз частка блоків BU на ньому близька до 100%.

Тепер і Bitclub, що має зараз близько 3% від загального хешрейта мережі, додає свій голос на підтримку альтернативного клієнта. Причина перемикання, за словами двох представників Bitclub, полягає в тому, що у них почалися відчутні проблеми, пов'язані з підтвердженням транзакцій через перевантаження мережі.

Потрібно сказати, що "шокова терапія" у вигляді спільної заяви бірж і широкого поширення чутків про швидкий і неминучий хардфорк, налякали багатьох користувачів, які вважають за краще зберігати біткойни в своїх гаманцях. Внаслідок цього, обсяг транзакцій в мережі істотно знизився, що призвело до повернення обсягу непідтверджених транзакцій в прийнятні рамки.

Спільнота біткойна стурбована поточним станом мережі, наростаючими комісіями і затримками транзакцій, які вже стають звичними, але всі розуміють необхідність прийняття рішення.

Найбільші обробники платежів в криптовалюті , такі як Bitpay і Coinbase, змушені змінити свої бізнес-моделі, так як комісії мережі відчутно знижують компанії. У зв'язку з актуальністю проблеми, Майнери йдуть по шляху найменшого опору - тобто голосують за пропозицію, яка забезпечить не найефективніше, але швидке рішення. Перспективи SegWit ще не всім зрозумілі, тому вибір Майнерів падає на Bitcoin Unlimited. Але навіть з урахуванням переходу двох вищеназваних пулів, частка Bitcoin Unlimited ледь перевищує 40%, в той час як SegWit зберігає 25-30%, а це значить, що вихід з глухого кута як і раніше не видно.

джерело

 

Переглядів: 154 | | Теги: хардфорк, Майнінговий пул, Bitclub | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar