Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Майнінг біткойна в Польщі визнаний економічною активністю
10:59
Майнінг біткойна в Польщі визнаний економічною активністю


Влада Польщі зробила великий крок на шляху регулювання криптовалютного бізнесу, визнавши Майнінг віртуальною валютою і торгові операції з ними економічною активністю. Про це пише видання Coindesk з посиланням на рішення Головного статистичного управління Польщі.

До сих пір в Польщі не було будь-яких спеціальних правил, що регулюють біткойн і іншу криптовалюту. В результаті такого рішення польського регулятора компанії, які мають справу з криптовалютою, повинні будуть реєструватися у відповідному органі.

Раніше подібне рішення прийняло Міністерство фінансів Іспанії, що зобов'язало Майнерам біткойна реєструватися і платити податки.

Нагадаємо, в квітні 2016 року Міністерство Цифрових справ Польщі заявило, що розглядає біткойн і технологію блокчейн в контексті більш активної оцифровки державних послуг. Відомо, що представники влади і бізнесу вже почали роботу над спільним проектом Blockchain and Cryptocurrencies Stream, в рамках якого будуть створюватися рішення для електронного адміністрування і займатиметься розвитком ринку криптовалюти. Також робоча група займеться донесенням польським громадянам інформації про криптовалюту, показуючи можливості і переваги їх використання.

У жовтні того ж року СЕО найбільшої польської криптовалютної біржі BitBay Сильвестр Сужек заявив, що місцеві біткойн-компанії активно борються з легалізацією капіталів, отриманих злочинним шляхом, в чому також може допомогти взаємодія з владою.

джерело

Переглядів: 169 | | Теги: трейдинг, Майнінг, регуляція, Польща | Рейтинг: 4.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar