Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Майнери почали достроково голосувати за SegWit2X
17:53
Майнери почали достроково голосувати за SegWit2X

Очікувалось, що майнери почнуть голосування по SegWit2x 21 липня, проте вже понад 60% хешрейта мережі демонструє підтримку цього клієнта, зокрема, до голосування приступили майнінгові пули AntPool, BitClub, Bixin, BTC.com, BTC.TOP, BTCC і BitFury. Slush Pool, який контролює близько 5% хешрейта мережі, має намір приєднатися до них.

Цей крок викликаний необхідністю оновлення протоколу для підтримки SegWit до 1 серпня і необхідністю тестування розробки BTC1 - Форк Bitcoin Core з підтримкою консенсусу згідно BIP91 (SegWit2X). На відміну від BIP141 (оригінальний SegWit) і BIP148 (UASF), BIP91 використовує для сигналізації біт версії (version bit) не 1, а 4, що дозволяє не вступати в конфлікт BIP141, а ввести додаткове правило для прискореної активації.

Якщо оновлення збере необхідну підтримку з 80% голосів майнерів протягом періоду з 336 блоків (2.33 діб) відбудеться фіксація (lock-in), а ще через 336 блоків воно буде активовано, що дозволить уникнути можливого розколу мережі при запуску BIP148 (UASF), вузли якого не братимуть блоки без підтримки SegWit з 1 серпня.

 

джерело

Переглядів: 159 | | Теги: SegWit, Розмір блоку, Майнінг пул, SegWit2X | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar