Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Ліверпуль запускає власну цифрову валюту
11:38
Ліверпуль запускає власну цифрову валюту


Після прибуття в нову країну перше, що повинен зробити кожен мандрівник - придбати місцеву валюту: євро, долари, дирхами, рупії. Далі - за списком, який став ще довший завдяки англійському місту Ліверпулю, який запустив власну цифрову валюту.
Нова валюта - Liverpool Local Pound (LLP) - відрізняється від регіональної (локальної), що використовується в Брикстоні, Тотнес і Брістолі тим, що вона є сервісом для місцевої економіки, на базі програми, в якому транзакції записуються в блокчейні.
Ліверпуль запустив власну цифрову валюту, використовуючи технологію ізраїльського блокчейн-стартапу Colu. У червні минулого року, Colu залучив $ 9.6 мільйонів фінансування після того, як змінивши свою бізнес-модель, зосередився на впровадженні цифрових валют в місцеві спільноти.
Компанія вже протестувала валюту (цифрові шекелі) в двох районах Тель-Авіва (Яффі й Флорентин), а в наступному місяці збирається впроваджувати ще одну в Східному Лондоні.
Запуск LLP відбувся в тому числі і завдяки Independent Liverpool, місцевої групи підтримки малого бізнесу. Незважаючи на те, що LLP запущений зовсім недавно, його користувачами вже стали майже 3 000 осіб.
За словами розробників, кожен може використовувати LLP -досить завантажити спеціальний додаток, отримавши при цьому п'ять безкоштовних монет в якості стартового бонусу. Подальше поповнення цифрового гаманця здійснюється традиційної банківською картою. Усі транзакції відбуваються моментально, а перехід на LLP супроводжується різними знижками та пропозиціями в мережі.
«Користувачів має стимулювати те, що вони отримують набагато більше за свої гроші, ніж при розрахунку традиційними коштами, - підкреслив Амос Мейра (Amos Meiri), глава компанії Colu, - і, крім усього іншого, це сприяє налагодженню тісніших відносин з місцевим співтовариством ».
Продавці, які збираються користуватися цифровою валютою, повинні оформити щомісячну передплату, яка обійдеться їм в 25 £. Крім того, Colu планує встановити збір у розмірі 5% від суми в разі, якщо користувач вирішить повністю вивести кошти з мережі.
Очікується, що використання нової валюти буде сприяти розвитку місцевої економіки, а максимальне число користувачів LLP з часом досягне півмільйона.

джерело

Переглядів: 86 | | Теги: цифрова валюта, ливерпуль, Амос Мейра | Рейтинг: 4.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar