Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Криптовалютні біржі Пекіна повинні сьогодні оголосити про закриття
20:35
Криптовалютні біржі Пекіна повинні сьогодні оголосити про закриття

За повідомленням китайського урядового інформаційного агентства Caixin, до півночі 15 вересня всі зареєстровані в Пекіні криптовалютні біржі і обмінники повинні припинити реєстрацію нових користувачів і повідомити про точні терміни офіційного закриття.

Згідно з документом, випущеним пекінською філією очолюваного Народним Банком Китаю комітету, контролюючого фінансові ризики в Інтернеті, всі криптовалютні біржі, що потрапляють під його юрисдикцію, повинні надати детальні плани щодо виходу з ринку до 18:00 за місцевим часом (23:00 МСК) 20 вересня . Вони повинні також підтвердити всі банківські рахунки, які використовуються для зберігання клієнтських коштів, і зареєструватися в Центральному банку до того ж терміну.

«Всі акціонери, керуючі, члени вищого керівництва, а також персонал, який відповідає за фінанси і ключові технології, повинні залишатися в Пекіні для співпраці з владою», - наводить цитату з документа Caixin.

Очевидно, оголошення про закриття бірж ViaBTC і BTCC були випущені саме відповідно до цього розпорядження, про зміст якого стало відомо тільки сьогодні. Кількома годинами пізніше ще дві біржі китайської "великої трійки", OKcoin і Huobi, оголосили про закриття торгівлі BTC / CNY з 31 жовтня. Також вони закрили депозити в юанях, а це значить, що трейдери більше не зможуть купувати біткойни, щоб продати їх на західних біржах.

Необхідно зауважити, що воно стосується тільки бірж, зареєстрованих в Пекіні, а не в Китаї взагалі. Що стосується інших регіонів - їх незабаром спіткає та ж доля. Гонконг, як особлива економічна зона, може уникнути цієї політики НБК, в такому випадку в нього незабаром перебазовуються біржі з усього Китаю. Однак, до них втратить доступ значна частина населення країни.

Курс біткойна під тиском цих новин вже обвалився нижче 3 000 доларів, хоча і демонструє ознаки корекції. На даний момент майнінгові пули, гаманці та інші криптовалютні сервіси не заборонені, а на руках у населення перебувають великі суми біткойнів. Подальші заборони можуть призвести до їх розпродажу і привести до подальшого падіння курсу. Однак, китайська частка глобального ринку біткойна продовжувала падати з початку року і зараз становить близько 25%. Тому, навіть повна заборона біткойна в Китаї не викличе його повного обвалення

 

джерело 

Переглядів: 146 | | Теги: Китай, Криптовалюта, біржа, Ціна, Біткойн | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar