Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Криптовалютна біржа Bitstamp розпочала новий раунд інвестиційної кампанії
12:43
Криптовалютна біржа Bitstamp розпочала новий раунд інвестиційної кампанії

Європейська криптовалютна біржа Bitstamp почала нову інвестиційну кампанію, відкриту для всіх потенційних інвесторів. Про це повідомляє видання Finance Magnates.

Цей раунд триватиме з 6 грудня 2016 року по 24 січня 2017 року, а кошти, отримані від інвесторів, будуть використані для прискорення темпів розробки продуктів компанії в рамках існуючого законодавства. Партнером Bitstamp виступає інвестиційна платформа BnkToTheFuture.

«Ми продовжуємо залишатися лідером серед криптовалютних бірж і ми твердо впевнені в тому, що споживачі, інвестори і фінансова індустрія в цілому мають потребу в цифрових активах. До того ж, оскільки ми є єдиною біржею, ліцензованої у всіх країнах-членах Євросоюзу, ми усвідомлюємо нашу ключову роль в регулюванні цього сектора. Цифрові активи вже міцно увійшли в наше життя і це велика честь і відповідальність для нас, бути частиною процесу щодо поліпшення фінансової індустрії », - заявив СЕО Bitstamp Нейк Кодрік.


Нагадаємо, що в серпні цього року криптовалютная біржа Bitstamp відзначила 5-річчя з дня заснування. На честь цієї події вона розіграла апаратні гаманці - 10 примірників Ledger Nano Ses і 100 примірників Ledger Nano.

джерело

Переглядів: 75 | | Теги: bitstamp, інвестиції | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar