Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Королівський монетний двір почав тестування блокчейн-платформи для торгівлі золотом
17:02
Королівський монетний двір почав тестування блокчейн-платформи для торгівлі золотом

Британський Королівський монетний двір в партнерстві з CME Group почали тестування блокчейн-платформи для торгівлі золотом. Про це повідомляється в блозі компанії Royal Mint.

У тестуванні також бере участь постачальник блокчейн-рішень провайдер популярного гаманця BitGo і ряд інших неназваних компаній.

«Це перший проект токенізаціі золота, орієнтований переважно на інституційних інвесторів, і перший спільний проект з великою державною компанією, що знаходиться в даний момент на стадії тестування», - сказала Сандра Ро, голова відділу по цифрових технологій CME Group.

Тестований продукт отримав назву Royal Mint Gold (RMG). Він покликаний кардинально змінити уявлення трейдерів і інвесторів про торгівлю і укладанні угод з дорогоцінними металами. Купівля токенов RMG означає передачу покупцеві майнових прав на фізичне золото.

Токени RMG є цифровим еквівалентом золота (1 RMG еквівалентний 1 г золота). Початкова пропозиція токенов складе $ 1 млрд, але згодом емісія токенов буде визначатися відповідно до вимог ринку. Крім торгових операцій в цифровому вигляді, інвестори і трейдери можуть опціонально вибрати поставку фізичного золота.

«Ми сподіваємося, що технологія блокчейн ляже в основу кардинальних змін на ринку коштовних металів, і Королівський монетний двір очолить цей процес», - зазначив фінансовий директор Royal Mint Вин Війратн.

Торговельний майданчик для токенів RMG компанія CME розробляє в партнерстві з блокчейн-стартапом AlphaPoint. У тестуванні електронного торговельного майданчика візьмуть участь різні інституційні трейдери.

Примітно, що тестування платформи від Royal Mint і CME збіглося за часом з черговим етапом тестування блокчейн-майданчика торгівлі золотом від Paxos і Euroclear. Проекти схожі за своєю реалізацією, однак платформа Euroclear орієнтована на професійних трейдерів, а RMG, крім професіоналів, пропонує токени всім бажаючим.

CME Group є однією з найбільших в світі опціонних і ф'ючерсних бірж і оператором індексів S & P 500 і Dow Jones Industrial Average.

 

джерело 

 

Переглядів: 73 | | Теги: Золото, bitgo, Royal Mint, CME Group | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar