Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Конференція BlockchainUA в Києві об'єднає експертів в області технології блокчейн і Фінтех
08:48
Конференція BlockchainUA в Києві об'єднає експертів в області технології блокчейн і Фінтех


17 березня в Києві відбудеться друга профільна конференція BlockchainUA, присвячена новітнім досягненням в блокчейн-індустрії і області Фінтех.

Як очікують організатори, конференція приверне не менше 500 учасників з усієї України та інших країн. Відвідати конференцію BlockchainUA буде корисно тим, хто пов'язаний з банківською справою, фінансами, IT-індустрією, підприємцям, а також всім, хто цікавиться світовими трендами.

Захід складатиметься з трьох паралельних потоків - Main Stage, Product Stage і виставкова зона Фінтех-компаній. В цілому досвідом розробки рішень для фінансової індустрії з використанням технології блокчейн поділяться 25 експертів з восьми країн.

Крім цього, в рамках конференції буде проведено 6-годинний технічний воркшоп про технології блокчейн, відвідати який буде корисно не тільки новачкам, але і експертам.

«Мета другої конференції BlockchainUA - продовжити реалізацію формату заходів, що пропонують широкий доступ до знань і досвіду в індустрії. Завдяки нашій репутації та мережі знайомств ми змогли запросити в Україну іноземних експертів, і в цей раз ми побачимо спікерів з восьми країн. Це буде наймасштабніший захід з усіх, проведених нами раніше », - сказала в коментарі ForkLog Лілія Вершиніна, представник компанії-організатора конференції Distributed Lab.
За словами Лілії, технічний воркшоп буде розділений на рівні з декількома менторами, які в режимі Q & A більше 6 годин будуть ділитися технічними знаннями. Крім цього, відразу після конференції відбудеться 30-годинний хакатон для блокчейн-розробників.

«Ми також думали про те, щоб запропонувати щось цікаве і доречне для всієї цієї креативної атмосфери, і вирішили організувати блокчейн-хакатон. Він буде покликаний розкрити потенціал в створенні ідей з нуля в сфері смарт-контрактів і розподілених систем, а також отримати грамотне консультування від відомих менторів. Крім того, хакатон допоможе учасникам ще ближче познайомитися і міцніше потоваришувати ».
Раніше компанія Distributed Lab виступила в ролі організатора першого всеукраїнського блокчейн-Хакатона.

«Коли ми влаштовували хакатон в минулий раз, деякі команди в класиці жанру залишалися на всю ніч, розробляючи свої рішення. Ми сподіваємося, що спогади про тих трьох плідних днях ще довго буде мотивувати на створення кращих продуктів », - додала Лілія.
Крім технічної частини, учасників конференції чекає жива музика, багато спілкування та інші сюрпризи від організаторів.

Список спікерів і дискусій динамічно оновлюється, і знайти його можна на сайті конференції blockchainua.com, а також на сторінці заходу на 2event.com.

Участь в Хакатоні безкоштовно при реєстрації на сайті http://blockchainua-hackathon.com.

Переглядів: 217 | | Теги: BlockchainUA, Україна, Київ, конференція, Distributed Lab | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar