Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Компанія Deloitte і стартап SETL випустять безконтактну платіжну карту, яка використовує блокчейн
15:24
Компанія Deloitte і стартап SETL випустять безконтактну платіжну карту, яка використовує блокчейн

Аудиторська компанія Deloitte і лондонський Фінтех-стартап SETL об'єднали зусилля з метою випуску безконтактних платіжних карт, які будуть використовувати блокчейн для здійснення і обробки роздрібних платежів. Про це повідомляє агентство Reuters.

Як повідомляється, продукт був успішно протестований з залученням понад 200 користувачів і буде запущений в комерційне виробництво в 2017 році. Емітентом карт виступить Metro Bank, що входить в індекс FTSE-250, а всі транзакції будуть оброблятися в блокчейне Smart Identity компанії Deloitte. Особисті дані клієнтів будуть зберігатися та сертифікуватися компанією Deloitte, після чого відправляється SETL для налаштування облікових даних.

«Це фіатная валюта, реальні гроші, які ви можете зняти з банківського рахунку і витратити. Це не форма криптовалюта », - заявив генеральний директор SETL Пітер Рендалл.
Очікується, що нова карта дасть підприємцям можливість пропонувати своїм клієнтам платіжні послуги при більш низьких витратах.

«Це говорить про те, наскільки важливо управління обліковими даними в світі блокчейна. Наша система дозволить клієнтам здійснювати платежі зі своїх рахунків на рахунки підприємців, при цьому вони будуть повністю зашифровані і минуть існуючу дорогу інфраструктуру », - повідомив партнер Deloitte Девід Майерс.


Раніше британський стартапи SETL і Cobalt повідомили про запуск блокчейн-платформи для обробки валютних операцій. Як відзначили в SETL, мова не йде про будь-яке прототипі, а про вже готовому для імплементації продукті, який буде приносити фінансову вигоду користувачам.

джерело:forklog.com

Переглядів: 129 | | Теги: Setl, Deloitte, платіжна карта, Блокчейн | Рейтинг: 4.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar