Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Компанія British Telecom запатентувала систему захисту блокчейна від зовнішніх атак
12:35
Компанія British Telecom запатентувала систему захисту блокчейна від зовнішніх атак


Британська телекомунікаційна компанія British Telecom запатентувала систему запобігання атак на блокчейн. Про це повідомляє BTC-ECHO.

Як повідомляється, заявка під назвою «Амортизація атак на блокчейн» була подана у Відомство США по патентах і торгових знаків ще в липні минулого року, але повідомлення про її розгляді було опубліковано тільки зараз. У ній описуються методи відстеження транзакцій в блокчейне, що дозволяють оперативно реагувати на зовнішні атаки. З тексту патентної заявки неясно, про який саме блокчейн йдеться, про блокчейн біткойна, Ethereum або ж про приватних блокчейнах.

Запропонована система повинна створити якийсь профіль транзакцій, який буде допускати в мережу в першу чергу авторизованих учасників, яким дозволено здійснювати транзакції. В якості ще однієї загрози, яку повинна запобігти нова система, називається атака 51%, проте механізм захисту не розкривається.

British Telecom стала не першою телекомунікаційною компанією, що запатентувала розробки в області технології блокчейн. Так, в минулому році подібний патент був отриманий компаніями AT & T і Verizon Communications.

Переглядів: 83 | | Теги: British Telecom, патент, Блокчейн | Рейтинг: 4.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar