Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Компанія BitFury виходить на ринок Китаю
12:56
Компанія BitFury виходить на ринок Китаю


Компанія BitFury уклала договір про співпрацю з китайською Фінтех-компанією Credit China Fintech. Про це пише Coindesk.

Як повідомляється, угода передбачає прямі інвестиції в BitFury і відкриття спільного підприємства в Китаї. Загальна вартість операції складе $ 30 млн.

«Китай - це країна з нестандартними поглядами, і ми раді отримати можливість розширити географію нашої компанії на цю частину світу», - заявив СЕО BitFury Валерій Вавилов.
Представники Credit China Fintech заявили, що мають намір адаптувати технологію блокчейн щодо своїх сервісів. При цьому розглядається питання використання як блокчейна біткойна, так і приватних блокчейнів.

«Блокчейн - швидко розвивається технологія, що дозволяє здійснювати ефектну і безпечну передачу активів в інтернеті. Співпраця з BitFury дозволить зміцнити наші позиції на ринку країни і виведе Credit China Fintech на новий рівень », - каже СЕО Credit China Fintech Фан Ю Кят.
Дана угода була укладена відразу після офіційного запуску ініціативи The Global Blockchain Business Council (GBBC), засновниками якої стали компанія BitFury, адвокатська компанія Covington і представники Світового Банку.

Переглядів: 95 | | Теги: Китай, BitFury | Рейтинг: 4.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar