Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Комітет Конгресу США закликає до регулювання цифрових валют
09:39
Комітет Конгресу США закликає до регулювання цифрових валют

Один з комітетів Конгресу США звернувся до Комісії з торгівлі товарними ф'ючерсами (Commodity Futures Trading Committee, CFTC) з проханням зосередити дії на регулювання цифрової валюти, оскільки термін повноважень президента Барака Обами підходить до завершення.


Комітет з питань сільського господарства американської Палати представників відправив лист голові CFTC Тімоті Массаді (Timothy Massad) в зв'язку з перемогою на виборах республіканця Дональда Трампа, який обійшов демократа Хілларі Клінтон.
У листі містилася інформація про те, що вищезгаданий комітет стурбований з так званої «опівнічної розробки правил» або ситуацією, в котрій «уряд який йде у відставку використовує час залишившийся перебуванню при владі для розробки нових інструкцій».
Голова комітету Майк Конавей (Mike Conaway), республіканець з Техасу, звернувся до CFTC з проханням не загострювати увагу на «спірних правилах» в останні місяці перебування Обами. Замість цього, агентство має зосередитися на своїй ролі в якості контрольної комісії ринку і включитися в інші види «повсякденної роботи», в тому числі в дії примусового характеру.
Конавей висловив припущення про те, що CFTC може також поставити в пріоритет таку ініціативу, як регулювання цифрових валют, перш ніж адміністрація Трампа почне свою діяльність.
«Одним з багатьох допоміжних дій, які робить Комісія, могло б стати внесення додаткової ясності в питання регулювання цифрових валют. Надання громадськості чіткої інформації в цій сфері допоможе посилити розвиток цієї нової технології і захищати учасників ринків, що розвиваються », - підкреслив голова комітету.


У вересні 2015 року CFTC офіційно оголосила про свої плани регулювати біткойн в якості біржового товару. Приводом для цього послужили дії біткойн-біржі Coinflip, яка звинувачувалася в торгівлі деривaтивами біткойна, ігноруючи норми Комісії.
CFTC зажадала від Coinflip офіційної реєстрації і дотримання правил, яким підкоряються інші учасники ринку. Представники біржі підкорилися требoваніям CFTC, згідно з якими біткоіни і інші цифрові валюти потрапляють під визначення предметів споживання і мають розглядатися в якості біржових товарів.
Комісією також було проведено публічне слухання з питань, що стосуються технології блокчейна. Вищі посадові особи, такі як комісар Джей Крістофер Джанкарло (J Christopher Giancarlo), прагнули донести до CFTC перспективи оцінки даної технології в позитивному ключі.

джерело

Переглядів: 107 | | Теги: DC, Congress, Washington, Bitcoin, CFTC | Рейтинг: 4.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar