Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Клієнти хедж-фондів просять Goldman Sachs залучити біткойни
13:34
Клієнти хедж-фондів просять Goldman Sachs залучити біткойни

З'явилися повідомлення, що клієнти хедж-фондів звернулися до керівника технічної служби Goldman Sachs з проханням почати працювати з біткойном, головним чином, внаслідок низької ефективності хедж-фондів.

«Ринок підійшов досить близько до досягнення  (2.618) цілі для третього V-образного стрибка від стартового зниження з 3.134, - говорить керівник технічної служби компанії Шеба Джафарі (Sheba Jafari), - він знаходиться на шляху до формування низхідних змін, якщо сьогоднішнє закриття встановиться на позначці нижче 2.749 ».

Ціна біткойна в понеділок досягла рекордної позначки в 3 000 доларів, однак не втрималася на цій позиції, опустившись майже до 2 000 доларів.

Біткойн досягне нових висот

За словами фінансового оглядача сайту ZeroHedge, Тайлера Дердена (Tyler Durden), найімовірніше біткойн досягне нових висот. Дерден також вважає, що щоденні і щотижневі коливання ринку «негативно розходяться».

На думку Дердена, хедж-фонди відчувають нестачу волатильності в усіх видах активів, а фондові менеджери чекають рішення Goldman Sachs з приводу Ефіріума.

На даний момент більшість менеджерів фондів залишаються осторонь від біткойна. Проте, ті деякі, хто все-таки його включив, істотно перевершують своїх суперників.

Новий рівень прийняття біткойна 

У разі, якщо Goldman Sachs прийме рішення інвестувати в біткойн, це буде сигналом нового рівня прийняття криптовалюти інституційними інвесторами. До цього інституційні інвестори в більшості своїй уникали біткойна.

Найбільшим фондом, що працює з біткойном, є фонд Pantera Bitcoin Fund, який в минулому році став хедж-фондом з капіталом в 160 мільйонів доларів.

Індекс HFRI Weighted Composite Index, заснований на фондових коефіцієнтах, повернув тільки 0,46% в травні і 3,5% з початку року. Для порівняння, загальний дохід S & P500 склав 1.16% у травні і 9.61% з початку року, тоді як біткойн заробив в цьому році 180%.

Банк Goldman Sachs активно вивчає застосування технології блокчейна для фінансових транзакцій та інфраструктури трейдингу. Компанія стала одним з перших членів банківського блокчейн-консорціуму R3, проте вийшла з нього в жовтні минулого року.

Зараз Goldman Sachs є інвестором можливого конкурента R3 - компанії Digital Asset і вже зробив ряд відрахувань в криптовалютні рішення компанії в сфері валютних операцій

 

джерело 

Переглядів: 187 | | Теги: хедж фонд, Goldman Sachs, Біткойн | Рейтинг: 3.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar