Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Китайський виробничий гігант планує вбудовувати біткойн-майнери в побутові прилади
05:33
Китайський виробничий гігант планує вбудовувати біткойн-майнери в побутові прилади

Великий китайський виробник побутової техніки Midea хоче запатентувати систему розміщення біткойн-майнерів в побутові прилади. 

Вперше заявка на патент з'явилася ще в листопаді минулого року, але була опублікована китайським патентним бюро (SIPO) тільки на початку цього року.

Розробники проекту пропонують вмонтувати чіпи для майнінгу криптовалют в кондиціонери, водоочисники і телевізори, які б підключалися до мережі обчислень у фоновому режимі.

«Метод включає наступні кроки: управління мережевим доступом побутового приладу і вхід через нього в біткойн-аккаунт, попередньо зареєстрований на майнінговом веб-сайті; управління контролером побутового приладу для майнінгу монет на сайті і збереження біткойна в гаманці, прив'язаному до аккаунту », - йдеться в описі заявки на патент.

Згідно з методом, запропонованим в патенті, майнінг ніяк не позначиться на основних функціях побутових приладів. Розробники розраховують, що їх проект збільшить зону обслуговування і ринкову вартість побутового приладу, а також буде приносити додатковий дохід власнику продукту.

Варто відзначити, що життєздатність патентів на програмне забезпечення в Китаї трохи незрозуміла. Комп'ютерні програми самі собі не можуть бути запатентовані, однак мають право на захист авторських прав. Згідно SIPO, програмне забезпечення може бути патентоздатним, якщо програмний код і апаратні засоби становлять щось дійсно інноваційне.

 

джерело 

Переглядів: 93 | | Теги: Китай, Майнінг, Midea, патент | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar