Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Китайський уряд може закрити майнінгові ферми в провінції Сичуань
04:25
Китайський уряд може закрити майнінгові ферми в провінції Сичуань

З'явилася інформація про примусове припинення роботи кількох великих майнінг ферм, розташованих в китайській провінції Сичуань. Серед офіційних причин закриття ферм фігурує відсутність державної політики в сфері регулювання криптовалютного майнінгу.

Відсутність державного регулювання майнінгу ймовірно спонукало китайський уряд вжити жорстких заходів до багатьох компаній, які здійснюють подібну діяльність у провінції Сичуань і змусити їх закритися. В останні роки китайська провінція Сичуань викликала великий інтерес як криптовалютних інвесторів, так і підприємців. Цей регіон має великий доступ до гідроенергетики, що дозволяє майнінговим компаніям значно знизити витрати на електроенергію.

Закриття ферм сталося в самий невідповідний момент - саме тоді, коли ціна на біткойна стала в три рази вище, ніж на початку року.

«На даний момент ціна настільки висока, що закриття ферм обходиться їх власникам в сотні тисяч юанів в день», - зазначає керівник однієї з ферм.

Новина про закриття майнінгових підприємств з'явилася практично одночасно з недавніми заявами про те, що китайським біржам знову дозволено відновити свою діяльність, а в іншому - що скоро Народний банк Китаю розробить нормативні правила  криптовалютним компаніям для запобігання відмиванню грошей в цій сфері.

 

«Норми, які розробляє Центробанк Китаю, в основному регулюють роботу торгових майданчиків», - зазначає Чжан Цзюнь, старший аналітик Tai Cloud Research Institute.

Офіційні державні представники провінції Сичуань підтверджують цю заяву, повідомляючи: «майнінг здійснюється компаніями незалежно». Під цим вони мають на увазі, що майнінгові ферми взяли на себе відповідальність працювати за межами державного контролю.

Перехід Китаю до регулювання криптовалютної торгівлі і одночасне припинення роботи майнінг ферм спочатку здається суперечливим, але при більш ретельному аналізі марксистських принципів, що лежать в основі державної економічної політики Китаю, логіка такої поведінки очевидна.

Регульована криптовалютна індустрія буде генерувати прибуток, який буде повністю перебувати під контролем Китаю, а інвесторами стануть люди, що живуть в містах, які інтегровані в сучасний китайський державно-капіталістичний суспільний режим.

З іншого боку, майнінг швидше за все буде процвітати в таких регіонах як Сичуань - провінціях, що знаходяться за межами китайського економічного центру, які ще тільки належить інтегрувати в китайську економіку і при цьому надають компаніями доступ до дешевої електроенергії. Ці фактори можуть спровокувати великі проблеми при спробі китайського уряду надалі зайнятися розвитком регіону, який до того моменту вже стане достатньо самостійною економічною зоною, що знаходиться за межами економічного центру Китаю, так як відмінний доступ до технології блокчейна сприяє виникненню локальних економік, які будуть працювати в області, не підконтрольній урядом.

Для держави, легітимність і існування якого повністю залежить від тотального контролю всіх сфер життя, ризик економічного звільнення і автономії таких областей, як криптовалютна індустрія, становить серйозну загрозу. Одночасна підтримка досить суперечливих позицій що до криптовалютної галузі - цілком логічний крок для китайської економіки, враховуючи її нинішній стан. Можна очікувати, що надалі уряд Китаю дотримуватиметься такої ж політики, що може значно ускладнити життя деяким криптовалютним компаніям.

 

джерело

Переглядів: 166 | | Теги: Китай, майнінг ферми, Сичуань | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar