Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Китайські трейдери все ще чекають відновлення виведення біткойна
09:09
Китайські трейдери все ще чекають відновлення виведення біткойна

З початку 2017 року трейдери біткойна зосереджені на спостереженні за відносинами центрального банку Китаю і криптовалютними біржами, що знаходяться в країні. Два місяці тому виведення коштів було припинено практично на всіх основних китайських платформах, які торгують біткойнами, на невизначений термін. Разом зі скасуванням маржинальної торгівлі і введенням комісій, це викликало падіння обсягів торгівлі в Китаї в кілька десятків разів, в результаті чого Китай перестав бути "світовою столицею біткойна ".

З тих пір шум навколо цієї події вщух, але становище так і не змінилося - китайські трейдери змушені торгувати без гарантій того, що зможуть вивести зароблене. Зрозуміло, це не покращує ані репутацію бірж, ні перспективи розвитку криптовалюти в Китаї. Як же йде справа на сьогоднішній день?

Як біржі справляються з ситуацією

2017 рік став переломним для китайських криптовалютних бірж - кожна компанія, що працює в цій галузі, зіткнулася з тими чи іншими наслідками введення нових нормативів Народним банком Китаю (PBOC). Постійні перевірки та обговорення привели до посилення контролю в області відмивання грошей і перевірки клієнтів, а також до того, що китайські трейдери не можуть вивести біткойни зі своїх рахунків на протязі вже двох місяців. В цей час китайські торгові платформи представили нові способи перевірки клієнтів на благонадійність - такі як онлайн-перевірка і віддалена ідентифікація по відеозв'язку.

На цьому тижні китайська біржа Okcoin оголосила, що замість гаманців з одноразовим підписом тепер будуть впроваджуватися гаманці з мультіпідписом. Після 23 квітня всі клієнти біржі перейдуть на використання гаманців з мультіпідписом для BTC і LTC.

Дві інші найбільші біткойн біржі в Китаї - Huobi і BTCC - недавно заявили, що всі китайські криптовалютні біржі дотримуються нової нормативної бази і виведення коштів стане можливий тоді, коли завершиться модернізація платформ. Ось що говорять з цього приводу в Huobi:

«Після отримання біржею схвалення регулюючих органів, ви зможете відновити свої криптовалютні операції. Будь ласка, зверніть увагу на офіційну заяву Huobi, в якому говориться, коли зняття коштів знову стане можливо ».

Молоді китайські трейдери заробляють великі гроші

Нещодавно опублікований звіт демонструє, що молоді трейдери в Китаї цілком пристойно заробляють, торгуючи децентралізованою криптовалютою. Наприклад, двадцятисемирічний Хуай Янь (Huai Yang), що живе в Пекіні, стверджує, що на торгівлі біткойном він заробляє 1 мільйон юанів щомісяця. Янь досить давно цікавиться криптовалютою, проте став заробляти на життя торгівлею біткойном тільки останні півроку.

«Я хочу більш розкішного життя», - говорить Янь.

Ще один китайський трейдер  Ченсінь (Chenxing) розповідає, як він в цьому році кинув роботу в державній установі щоб торгувати біткойном. В один з вдалих місяців Ченсінь отримав прибуток близько 5 BTC (35 тисяч юанів), але швидко конвертував їх у юані. Ченсінь стверджує, що поширення біткойна в Китаї стає все більш активним і він упевнений, що криптовалютний феномен продовжить свій розвиток в країні.

Localbitcoins нарощує оберти

Молодих трейдерів, згаданих вище, схоже не сильно турбує ситуація з новими нормативними вимогами PBOC. Прихильники біткойна відзначають, що значна кількість трейдерів переходить на позабіржові (OTC) і P2P-платформи, такі як Localbitcoins.

Торгові P2P-платформи продовжують демонструвати рекордні обороти всередині країни. Однак деякі трейдери побоюються поліцейських розслідувань і шахрайства на Localbitcoins.

На поточний момент позабіржові ринки і торгівля на Localbitcoins - єдині варіанти роботи для великих криптовалютних трейдерів в Китаї. Весь світ тим часом продовжує шукати відповіді на запитання - коли ж китайські біржі знову запрацюють на повну силу, і чи зможуть відновити хоча б частину колишньої могутності?

джерело

Переглядів: 190 | | Теги: Китай, торгівля, трейдери, Біткойн | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar