Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Китайські компанії проінвестують в Фінтех $ 1.5 мільярда
19:03
Китайські компанії проінвестують в Фінтех $ 1.5 мільярда


Консорціум китайських державних і приватних компаній створив інвестиційний Фінтех-фонд з бюджетом в $ 1.44 млрд. Про це повідомляє Finextra.

Членами фонду, що отримав назву Asia FinTech Merger and Acquisition Fund of Funds, стали такі компанії, як Credit China FinTech Holding, Shanghai Xinhua Distribution Group, China Huarong International і вісім інших підприємств. Інвестиції будуть здійснюватися в таких областях, як big data, штучний інтелект, мобільні платежі і технологія блокчейн.

Відкриття цього фонду є ще одним свідченням зростаючого статусу Китаю на глобальному ринку Фінтех. Так, в період з липня 2015 року по липень 2016 року обсяг китайських інвестицій в Фінтех зріс на $ 8.8 млрд.

Нагадаємо, що на початку грудня інвестиційна китайська компанія Huiyin Group повідомила про відкриття венчурного фонду Huiyin Blockchain Ventures з капіталом в $ 20 млн. Потенційними партнерами фонду стануть компанії, які розробляють інфраструктурні блокчейн-проекти і кейси застосування технології. Протягом наступного року керівництво фонду займеться підбором проектів, в які будуть інвестовані кошти.

джерло

Переглядів: 123 | | Теги: Китай, Фінтех, інвестиції | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar