Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Китайська влада посилить контроль над інвесторами
15:09
Китайська влада посилить контроль над інвесторами

Влада Китаю планує встановити більш суворий контроль над компаніями, які інвестують кошти в закордонні проекти. Про це повідомляє видання The Wall Street Journal.

Заходи з нагляду над інвесторами застосовуються в зв'язку з необхідністю стабілізації економіки країни, девальвацією національної валюти і відтоком коштів в офшорні компанії і передбачають контроль над приватними компаніями, які інвестують понад $ 10 млрд і державними структурами, які планують інвестиції в розмірі понад $ 1 млрд.

Уряд Китаю був змушений піти на цей крок у зв'язку з падінням курсу юаня і збільшенням прямих інвестицій за кордон з боку китайських компаній. Так, протягом цього року такі інвестиції склали $ 145 млрд, що перевищує показники за попередній аналогічний період більш ніж на 50%. При цьому офіційні особи Китаю підозрюють, що в ряді випадків за інвестиціями ховається виведення капіталів за межі країни.

Кріптовалютние трейдери очікують, що в разі підтвердження даних заходів це може благодійно позначитися на курсі біткойна. Нагадаємо, раніше видання Wall Street Journal повідомило, що в зв'язку з падінням курсу юаня китайські інвестори шукають більш стабільні активи і вкладають свої кошти в біткойни. Одночасно з цим курс біткойна виріс до 4-місячного максимуму.

джерело

Переглядів: 146 | | Теги: біткоіни, інвестиції, Китай | Рейтинг: 4.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar