Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Китай очолює світовий рейтинг FinTech
00:45
Китай очолює світовий рейтинг FinTech

Згідно з даними звіту DBS і Ernst & Young, в гонці за право лідерства в індустрії Фінтех Китай випередив Лондон, Нью-Йорк і Кремнієву Долину. Ніл Кросс (Neal Cross), директор з інновацій DBS, вважає, що цьому сприяли сприятлива державна політика та інвестиції в мільярди доларів від таких технічних новаторів, як Alibaba, TenCent і Baidu.


«Розвиток екосистеми Фінтех в Китаї вражає своєю швидкістю. Її процвітанню сприяє сприятливе середовище: сильний внутрішній ринок, постійне прагнення до інновацій, відкритість до експериментів плюс інвестиції компаній зі світовим ім'ям, які мають безперешкодним міжнародним впливом ».
Схильність китайських споживачів до цифрового сприйняття пояснюється частково великою присутністю так званого технічно підкованого покоління двотисячних, яке відкрите для нових технологій.
У звіті йдеться про те, що 40% споживачів в Китаї використовують нові платіжні методи (тоді як в Сінгапурі їх 4%), в той час як 35% користуються послугами небанківських Фінтех-фірм для отримання доступу до страхових продуктів в порівнянні з 1-2 % на багатьох південно-східних азіатських ринках. Подібним чином зросла Фінтех-сервісів по управлінню активами і послугами кредитування.
Джеймс Ллойд (James Lloyd), глава Азіатсько-Тихоокеанського регіону за Фінтех Ernst & Young, вважає:
«Унікальне поєднання в Китаї швидкої урбанізації, великого і неосвоєного повністю ринку, зростання електронної комерції, вибухового зростання онлайн і мобільних технологій і прагнення використовувати новинки - все це створило сприятливого підґрунтя для впровадження інновацій в комерції, банківських і фінансових послугах».


Згідно з даними Accenture, розвиток індустрії Фінтех в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні різко прискорилося протягом останніх шести років: обсяги збільшилися з $ 103 млн у 2010 році до майже $ 10,5 млрд до кінця вересня 2016 року ($ 6 млрд в США і $ 2 млрд в Європі за той же період).
Однак, незважаючи на зростання даної галузі, питання про те, як сильно китайський уряд бажає контролювати технології та інтернет (що буде перешкоджати зростанню інновацій) залишається відкритим.
Forbes відзначає, що «ставлення регуляторів Китаю до розвитку Фінтех в країні неоднозначне. З одного боку, вони розуміють і публічно заявляють, що завдяки йому один з найбільших в світі фінансових ринків буде повністю модернізований. З іншого боку зрозуміло, що найбільше політики зайняті підтримкою загальної стабільності ».
Якщо індустрія Фінтех зможе довести, що вона грає позитивну роль в економічному зростанні країни - не загрожуючи існуючому політичному строю - вона зможе підтримувати зростання і вплив на банки і споживачів.

джерело

Переглядів: 144 | | Теги: финтех, Китай, Лідер | Рейтинг: 4.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar