Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Керівники країн Євросоюзу почнуть відстежувати користувачів біткойна
14:34
Керівники країн Євросоюзу почнуть відстежувати користувачів біткойна

Комітет Європарламенту з економічних та монетарних питань опублікував новий законопроект щодо регулювання цифрових валют, що передбачає збір даних про користувачів. Про це повідомляє Coindesk.

Документ був опублікований 9 березня і відображає думку Європарламенту про те, що віртуальні валюти «не повинні бути анонімними». Законопроект також створює основу для створення баз даних, в яких адреси гаманців будуть пов'язані з певними ідентифікаторами особистості.

«Для боротьби з ризиками, пов'язаними з анонімністю, національні підрозділи фінансової розвідки повинні мати можливість пов'язувати віртуальні валютні адреси з ідентифікатором користувача криптовалют. Також повинна бути створена можливість користувачам самостійно і на добровільній основі надавати необхідні дані уповноваженим органам », - йдеться в законопроекті.

Якщо законопроект буде доопрацьовано та затверджено, він також створить умови обміну отриманою інформацією між національними органами фінансової розвідки.

 Раніше були прийняті нові поправки до директиви Європейського Союзу про боротьбу з відмиванням грошей, які наділяють операторів віртуальних валют тими ж зобов'язаннями, що і інші фінансові сервіси.

Ще рік тому Комітет Європарламенту з економічних та монетарних питань прийняв звіт про підхід до регулювання криптовалют, в якому рекомендувалося утриматися від прямого регулювання біткона та інших віртуальних валют і сповідувати м'який підхід в області регулювання фінансових послуг на основі блокчейна.

джерело 

Переглядів: 108 | | Теги: Криптовалюта, контроль, Євросоюз | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar