Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Кембриджський університет: криптовалюта стає популярнішою
07:41
Кембриджський університет: криптовалюта стає популярнішою


Звіт, підготовлений Кембриджським центром альтернативних фінансів (CCAF), що входить до складу Кембріджського університету, показує, що кількість людей, які активно використовують криптовалюту, значно зросла і наближається до розміру населення невеликої країни.

Глобальний порівняльний аналіз криптовалют

CCAF недавно опублікував звіт під назвою «Глобальний порівняльний аналіз криптовалют» (Global Cryptocurrency Benchmarking Study), в якому розглядаються кілька секторів світової криптовалютной індустрії, включаючи біржі, гаманці, постачальники платіжних послуг, майнінгові пули та інші.

Дослідження проводилися доктором Гарриком Хайлменом (Dr.Garrick Hileman), старшим науковим співробітником в CCAF і дослідником у Центрі макроекономіки. Згідно CCAF, ця робота - перша глобальне дослідження подібного роду, в якому детально розглядаються всі основні сектори криптовалютної індустрії.
Ключові висновки документа кидають виклик деяким помилковим концепціям, існуючим в криптовалютному полі і демонструють, що цифрові валюти стають все більш важливою частиною суспільства.
Доктор Гаррік Хайлмен зазначає:


«Все частіше використання і широкий ряд можливостей криптовалют - факти, які ми відзначили під час проведення дослідження, свідчать про те, що цифрові валюти починають займати все більш важливу роль в житті людей і роботі техніки по всьому світу. Як ми демонструємо в своєму дослідженні, кількість людей, що користуються сьогодні криптовалютою, значно зросла і наближається до розміру населення невеликої країни ».

За словами доктора Хайлмена, друге дослідження CCAF, предметом якого є технологія блокчейна, також буде опубліковано в найближчі тижні. Основна увага в дослідженні приділена застосуванню технології блокчейна найбільшими компаніями, а також установами державного сектора, наприклад, центральними банками.

Зміст дослідження

Дослідження включає в себе дані приблизно від 150 криптовалютних компаній і експертів з 38 країн, включаючи думки і оцінки таких учасників спільноти як Пітер Сміт (Peter Smith) з Blockchain.info, Роджер Вер (Roger Ver) з Bitcoin.com і таких компаній як Coinbase , Bitmain, BTCC і Unocoin.
CCAF провів 4 онлайн-опитування з вересня 2016 по січень 2017 року, в цей же час проходив збір даних від компаній і експертів. Дослідження містить 114 сторінок і ділиться на 4 основні розділи - біржі, гаманці, платежі та майнінг.

Ключові висновки дослідження

Поточна кількість унікальних активних користувачів криптовалютних гаманців становить від 2.9 до 5.8 мільйонів чоловік. Більшість з них живуть в Північній Америці і Європі.


Межі між секторами криптовалютної індустрії стають все більш розмитими: 31% криптовалютних компаній, які брали участь в дослідженні, працюють як мінімум в двох секторах одночасно.
Щонайменше 1 876 чоловік працюють на постійній основі в криптовалютній індустрії і реальний показник, швидше за все, значно більше, ніж 2 000 чоловік, якщо врахувати працівників великих майнінгових пулів та інших компаній, які не надали дані по своїм працівникам для дослідження.
Криптовалютні гаманці витрачають на роботу служби безпеки значно більше, ніж інші компанії, що займаються платіжками.

Біржі

У секторі біржових операцій працює найбільше компаній і зайнято набагато більше людей, ніж в будь-якому іншому напрямку криптовалютної індустрії.
Офіційну державну ліцензію на свою діяльність мають 52% невеликих бірж і тільки 35% великих бірж.
В середньому, чисельність співробітників служби безпеки становить 13% від загального числа працівників, а 17% бюджету витрачається на забезпечення безпеки.

Гаманці

Межі між діяльністю гаманців і бірж стають все більш розмитими - 52% гаманців, які брали участь в дослідженні, надають послуги з обміну валют, а 80% опитаних пропонують послугу з обміну національної валюти на цифрову. На відміну від бірж, багато гаманців не контролюють доступ до ключів користувачів.

Платежі

Незважаючи на те, що 79% платіжних компаній мають стійкі відносини з банківськими організаціями та платіжними мережами, складності у встановленні і підтримці подібних відносин відзначаються як найбільш серйозні проблеми сектора.
В середньому, дві третини загального обсягу транзакцій займають переклади з національної валюти в цифрову, в той час як переклади всередині національної та цифрової валюти займають 27% і 6% відповідно.

Майнінг

70% великих майнерів оцінюють свій вплив на протокол як високий або дуже високий, в той час як аналогічний показник серед невеликих майнінгових пулів досягає лише 51%.
Карта криптовалютного майнінгу демонструє, що загальновідомі майнінгові компанії розташовані з досить сильним географічним розкидом, проте їх значна частина розташована в Китаї.

джерело

Переглядів: 209 | | Теги: біткойн технології, Криптовалюта, Біткойн | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar