Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Капіталізація ринку криптовалют зменшилася більш ніж на $ 20 млрд
10:46
Капіталізація ринку криптовалют зменшилася більш ніж на $ 20 млрд

За останні два дні обсяг ринкової капіталізації цифрових валют зменшився майже на $ 25 млрд. Коли, 24 травня  сукупна вартість криптовалют досягала позначки в $ 90 млрд., То в даний час цей показник становить $ 67,2 млрд.

Дані: coinmarketcap

На тлі загального падіння цін криптовалют, індекс домінування біткойна дещо зріс і зараз становить 50,4%. Це говорить про те, що найбільше впали в ціні альткоіни. Добовий обіг криптовалют, при цьому, перевищив позначку в $ 4,1 млрд.

Якщо звернути увагу на топ-10 цифрових валют за обсягом ринкової капіталізації рейтингу Coinmarketcap, то можна побачити, що лише за останню добу всі високоліквідні альткойни втратили більше 20% від своєї вартості:

На думку CEO платформи Waves Олександра Іванова, настільки глибока корекція була цілком очікуваною і що її слід розглядати як хорошу можливість, а не як "катастрофу":

"Дуже здорова корекція. Зачекайте ще трохи і з'явиться відмінна точка для входу "

Нагадаємо, в останні дні відбувалося безпрецедентне зростання ринку криптовалюта. Середньозважений курс біткойна досягав $ 2759, але незабаром сталася глибока корекція ціни першої криптовалюти.

 

джерело 

Переглядів: 218 | | Теги: капіталізація, Криптовалюта, Альткойни, Біткойн | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar