Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Японський гігант Hitachi, протестить технологію блокчейн для оптимізації моделі продажів
08:15
Японський гігант Hitachi, протестить технологію блокчейн для оптимізації моделі продажів

їх 

Hitachi Ltd., найбільший японський конгломерат і учасник консорціуму Hyperledger, в рамках проекту PointInfinity впроваджує блокчейн-платформу для управління програмами заохочення учасників. Про це повідомляє видання Cryptocoinsnews.

Проект PointInfinity дасть можливість торговельним компаніям за допомогою спеціального ПО точково застосовувати системи управління електронними грошима, формувати спеціальні пропозиції і програми лояльності. Подібні маркетингові рішення можуть стати особливо популярними серед ресторанів, кафе, і торгових центрів.

Рішення на базі приватного блокчейна під назвою Mijin, що лежить в основі NEM, надає проекту компанія Tech Bureau. В даний час Mijin використовується вже 311 компаніями з 15 країн, що працюють в самих різних сферах, включаючи онлайн-ігри, логістику, електронні платежі і ін.

Представники концерну відзначають, що уряд Японії і, зокрема, Міністерство економіки та торгівлі цілком підтримують застосування технології блокчейн для оптимізації моделі продажів.

Нагадаємо, рік тому Hitachi приєднався до Hyperledger Project, а вже в серпні 2016 року технологічний концерн спільно з Bank of Tokyo-Mitsubishi UFJ повідомив про розробку заснованого на блокчейні прототипу, що дозволяє моментально обробляти і верифікувати платежі за чеками.

джерело 

Переглядів: 122 | | Теги: Японія, HITACHI, тест, Блокчейн | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar