Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Японська мережа універмагів Marui почала приймати біткойни
15:06
Японська мережа універмагів Marui почала приймати біткойни

Marui - велика японська мережа універмагів - сьогодні почала тестування платежів в біткойнах в партнерстві з найбільшою в країні кріптовалютною біржею BitFlyer. У магазинах мережі розміщуються провідні  бренди світу, бутіки й дизайнери. Згідно з рекомендаціями Національної туристичної організації Японії (JNTO), Marui входить в ТОП-7 найкращих місць для шопінгу. Універмаги мережі розташовуються в Токіо і найбільших містах Японії. Мережа була утворена в 1931 році і зараз має 31 магазин по всій Японії.

У п'ятницю головна організація мережі, Marui Group, оголосила, що тестування платежів в біткойнах почнеться в Marui Shinjuku Annex - універмазі в одному з районів Токіо. Спочатку, група почне приймати біткойни тільки в одному зі своїх магазинів, і в разі успіху розширить проект на інші універмаги мережі. Аналогічним чином в квітні надійшла мережа магазинів електроніки Bic Camera.

Район Cіндзюку - один з комерційних і адміністративних центрів Токіо, в ньому ж знаходиться однойменна станція метро - найбільш завантажена в світі - і управління Токійського метрополітену.

Для оплати біткойнами в Marui Shinjuku Annex можна буде скористатися тільки мобільними гаманцями біржі Bitflyer для iOS і Android. Покупці зможуть на касі відсканувати QR-код за допомогою камери смартфона і провести платіж.

Щоб відзначити старт продажів в біткойнах, Bitflyer подарує по 3000 ієн (близько 27 доларів) першим 10 покупцям, які здійснять покупки в біткойнах на суму більше 3000 ієн.

 

джерело 

Переглядів: 109 | | Теги: Marui, мережа магазинів, Японія, Біткойн | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar