Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Ізраїль оподаткувує біткойн як товар
09:54
Ізраїль оподаткувує біткойн як товар


Після декількох років невизначеності, Податкова служба Ізраїлю опублікувала документ , що визначає статус криптовалюти і застосовувається до неї режим оподаткування.
Перші роз'яснення по криптовалюті були дані в квітні 2014 року. Тоді Податкова служба Ізраїлю не дала ніяких конкретних рекомендацій, і внаслідок високої анонімності криптовалюти вирішила, що операції з ними неможливо контролювати, а значить і обкладати їх податком. У підсумку, рішення було відкладено до "кращих часів", які тепер настали. Однак, користувачам криптовалюта воно навряд чи припаде до смаку: новий режим оподаткування виглядає досить жорстким і зажадає значних витрат від законослухняних громадян.
Справа в тому, що ЦБ Ізраїлю не визнав біткойн валютою і взагалі законним платіжним засобом. А це значить, що залишилися тільки два варіанти - вважати його цінним папером або товаром. Перший варіант неможливий внаслідок відсутності єдиного емітента, який може гарантувати забезпечення та викуп активу. Тому, ізраїльські податківці вирішили розглядати криптовалюта як товар. А це означає, що операції з ними не можуть і на них накладається цілий букет податків.
Так, якщо компанія отримує оплату в біткойнах, вона не може провести її як платіж - угода повинна бути оформлена як бартер, що забезпечує бухгалтерам зайву "паперову роботу".
При продажу біткойна, приватні особи повинні будуть заплатити податок на приріст капіталу, який становить 25%. При цьому, потрібно буде довести витрати на придбання криптовалюта, інакше доведеться заплатити податок з повної суми продажу.
І, нарешті, трейдинг і Майнінг криптовалюта розглядаються як ведення бізнесу, а це означає, що компаніям, що працюють в цих напрямках, доведеться заплатити податок на прибуток, а також брати з клієнтів ПДВ (VAT) в розмірі 17%.
Податкова служба визнає всі труднощі, які будуть виникати у користувачів криптовалюти, проте не може відступити від букви закону. Це означає, що для ізраїльських біткойнерів, перш ніж користуватися повною свободою, настають важкі часи.

джерело

Переглядів: 143 | | Теги: податки, ізраїль, Криптовалюта | Рейтинг: 4.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar