Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » IT-компанія Fujitsu розробила блокчейн систему для безпечного обміну даними
07:47
IT-компанія Fujitsu розробила блокчейн систему для безпечного обміну даними

Японська ІТ-компанія Fujitsu розробила нову систему для безпечного обміну даними, засновану на відкритому коді Hyperledger Fabric.

В кінці тижня Fujitsu представить новий продукт на заході в Токіо. Компанія планує запустити комерційну версію програмного забезпечення в кінці 2017 року.

«Протягом 2017 року, Fujitsu розширить цю розробку для використання його як частини серії Fujitsu Network Virtuora. Це створить мережі обміну даними, в яких можна буде безпечно обмінюватися інформацією з міжнародними партнерами », - повідомляється в заяві компанії.

Це не перший продукт японської компанії, заснований на блокчейні - в 2016 році Fujitsu створила систему для безпечного обміну документами. Fujitsu є членом консорціуму Flexchain Hyperledger під управлінням Linux Foundation.

Крім розробок продуктів на базі блокчейна, Fujitsu спільно з іншим японськими фірмами експериментує з цією технологією. У 2016 році компанія взяла участь в міжнародному платіжному експерименті за участю банківської групи Mizuho.

 

джерело

Переглядів: 144 | | Теги: IT, Fujitsu, Блокчейн | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar