Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Іноземні інвестори зможуть купувати нерухомість в Україні за допомогою блокчейн-платформи Propy
08:36
Іноземні інвестори зможуть купувати нерухомість в Україні за допомогою блокчейн-платформи Propy


Децентралізований маркетплейс нерухомості і реєстрації прав на землю Propy оголосив про партнерство з урядом України, в результаті якого іноземні інвестори вперше зможуть купувати нерухомість в країні в режимі онлайн.

Пілотна програма буде здійснена протягом наступного року за підтримки Державного агентства з питань електронного уряду України і стане можливою в результаті нового законодавства, згідно з яким з 1 січня 2018 року іноземні громадяни, як очікується, зможуть купувати землю нарівні з резидентами України.

«Наші амбіції полягають у тому, щоб зробити Україну першою країною в світі з повноцінною екосистемою блокчейна, і сектор нерухомості є важливою частиною нашої стратегії. Прийняття цієї перетворювальної технології дасть переваги всім учасникам угод на ринку нерухомості, забезпечуючи прозорість, ефективність, безпеку і відповідність законодавчим нормам », - сказав глава Агентства Олександр Риженко.

Раніше, цього літа в Києві відбулося підписання меморандуму про переведення державного земельного кадастру України на технологію блокчейн. Під документом поставили підписи представники різних міністерств і державних структур, а також постачальник блокчейн-рішень компанія BitFury.

«Намір України створити за допомогою BitFury внутрішню урядову базу даних на основі блокчейна - це був прекрасний перший крок. Уряд України активно зацікавлений в подальшому прогресі в цьому напрямку за допомогою використання технології Propy. Її переваги та безпека сприятиме здійсненню онлайн-угод з нерухомістю та залученню іноземних інвесторів, які зможуть купувати привабливі об'єкти за низькими цінами », - додала CEO Propy Наталія Караянева.

Протягом 2014 і 2015 років ціни на нерухомість в Україні зазнали значного зниження, впавши майже на 70% в порівнянні з піковим 2008 роком. Однак у даний момент економіка країни демонструє ознаки відновлення. Так, тільки за останній рік ВВП України зріс на 2,3%, і покупка нерухомості знову починає залучати іноземних інвесторів.

У той же час операції в цій області як і раніше реєструються застарілими методами, роблячи весь процес більш складним і недозволено довгим. Саме цю проблему і намагається вирішити каліфорнійська компанія Propy: використовуючи смарт-контракти Ethereum для відстеження та здійснення транзакцій, брокери, покупці, продавці і агенти отримують можливість підписувати транзакції в рамках чинного законодавства.

Для взаємодії з реєстром Propy, особливо при реєстрації нового власника або зміні існуючого, необхідно використання токена PRO (стандарт ERC20). У зв'язку з цим команда Propy запускає у вівторок, 15 серпня, токенсейл, в ході якого на продаж буде виставлено 100 млн токенів.

З додатковою інформацією про проект та майбутньому токенсейле можна ознайомитися на сайті Propy.

 

джерело

Переглядів: 129 | | Теги: Нерухомість, Україна, Propy, інвестиції, Блокчейн | Рейтинг: 4.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar