Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Індійський Axis Bank задіє технологію Ripple
16:37
Індійський Axis Bank задіє технологію Ripple


Третій за величиною комерційний банк Індії Axis Bank оголосив про майбутній використанні технології розподіленого реєстру Ripple при здійсненні міжнародних платежів. Про це повідомляє видання The Economic Times.

Використання технології Ripple дозволить банку проводити платежі в режимі реального часу і має сприяти подальшому зростанню в області транскордонних платежів.

«Ми маємо намір використовувати інноваційні рішення, які зроблять банкінг простим і зручним для наших клієнтів», - йдеться в заяві Axis Bank.
У минулому році банк об'єднав зусилля з Kotak Mahindra Bank для тестування технології блокчейн в нових сервісах. Також Axis Bank запустив власний Фінтех-акселератор.

У вересні 2016 року Постачальник фінансово-розрахункових послуг Ripple оголосив про створення «першої міжбанківської групи по здійсненню міжнародних платежів, заснованих на розподіленої фінансової технології». До складу об'єднаної групи (GPSG) увійшли Bank of America, Merrill Lynch, Santander, UniCredit, Standard Chartered, Westpac Banking Corporation і Royal Bank of Canada.

джерело

Переглядів: 105 | | Теги: Ripple, індія, банки | Рейтинг: 4.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar