Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Індекс домінування біткойном падає на тлі зростання Ethereum і Dash
11:19
Індекс домінування біткойном падає на тлі зростання Ethereum і Dash

Після рішення SEC про відмову в реєстрації Bitcoin ETF, увагу публіки в основному було зосереджено на ціні біткойна, проте реальні події розгортаються на ринку альткойнів. Якщо на початку року Індекс домінування біткойном (BDI) становив 90%, то сьогодні він наближається до позначки в 75%, що менше ніж на один пункт вище історичного мінімуму в 74,5%, встановленого в березні 2016 року.

Індекс BDI є часткою біткойна в загальній капіталізації всього ринку криптовалют. З початку року і аж до недавніх подій він стабільно тримався на позначці вище 80%. Однак протягом останнього тижня спостерігалося його постійне зниження.

Ethereum і Dash на підйомі

Найактивнішими гравцями на ринку альткойнов в березні цього року стали, безсумнівно, Ethereum (ETH) і Dash. З останніх днів лютого ETH піднявся більш ніж в два рази в порівнянні з біткойном , а Dash - більш ніж в чотири рази. Дорожчають і інші альткойни.

При сьогоднішніх цінах для досягнення рекордного мінімуму домінування біткойном , Ефіріуму необхідно збільшення на 46% в порівнянні з максимумом, досягнутим напередодні того дня, як були виявлені проблеми з TheDAO.

Ethereum Classic (ETC), що з'явився в результаті хардфорка, пов'язаного з The DAO, в порівнянні з ETH знизився до рекордно низьких позначок - незважаючи на зростання, токенів ETC тепер коштує майже в 20 разів менше ETH. Нещодавно було оголошено жорстке обмеження на емісію ETC, а компанія Grayscale Investments, яка стоїть за Інвестиційним трастом біткойн , працює над аналогічним інвестиційним засобом для ETC. Однак, це поки не допомогло йому наздогнати Ефіріум, що росте на очікуваннях великих вливань після освіти Enterprise Ethereum Alliance і швидкий вихід релізу Metropolis.

Одна з основних версій бурхливого зростання практично всіх альткойнів - високі комісії за транзакції в мережі біткойна . Поки не ясно, чи буде це сприяти популяризації альткойнів в довгостроковій перспективі, проте гроші продовжують йти в галузь, але тепер інвестори не обмежуються одним біткойном , який вважався найменш ризикованим вкладенням з усіх криптовалют. 

«Прилив піднімає всі човни»

Варто відзначити, що причиною більшої частини спекуляцій на ринку алькойнів могло стати підвищення курсу біткойна до американського долара. Коли в 2013 році біткойн вперше перетнув позначку в 1000 доларів, вартість альткойнів також зросла. Тоді Peercoin і Mastercoin (зараз Omni) досягли ринкової капіталізації в більш ніж 100 мільйонів доларів. Ринкова капіталізація Litecoin перевищила 1 мільярд доларів.

В кінці минулого року головним гравцем на сцені альткойнів був Monero. Однак у 2017 році позиція цього орієнтованого на конфіденційність альткойна істотно знизилася. Проте, за останні кілька днів він повернув колишній рівень, хоча за темпами зростання і не знаходиться в лідерах.

Якщо використовувати альткойни для невеликих платежів, ще одним цікавим варіантом міг би стати Litecoin. За іронією долі, з початку року «кріптосеребро» опустилося приблизно на 25% проти біткойна . В першу чергу, це пов'язують з відсутністю унікальних технологій в колись другій криптовалюті.

‌Подальший розвиток подій на ринку альткойнів передбачити складно. Ці невеликі (у порівнянні з біткойном) ринки значно більш спекулятивні, і обгрунтування руху їх ціни не завжди очевидно.

джерело
 

Переглядів: 224 | | Теги: Альткойни, Біткойн, індекс | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar