Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Immersive Tech мітап в Києві - блокчейн, Інтернет речей і смарт-контракти
05:27
Immersive Tech мітап в Києві - блокчейн, Інтернет речей і смарт-контракти

8 квітня в Києві, в конференц-залі IDF Reforms Lab (за адресою вул. Верхній Вал, 10), відбудеться Immersive Tech Meetup. Учасники заходу зможуть детально ознайомитися з такими перспективними інноваційними технологіями, як Internet of things (IoT), Artificial intelligence (AI), BigData, 3D-друк, блокчейн, смарт-контракти, криптовалюта і т. д.

 

Серед виступаючих вказані такі видні представники блокчейн-спільноти, як засновник «Фонду Інновацій та Розвитку - Україна» Георгій Вашадзе, CEO і співзасновник компанії Fractal Tools Євген Лохматов, представник Digital Life Lab Всеволод Рубцов, засновник лабораторії юридичних інновацій lexnet.io Валентин Пивоваров, співзасновник Bitcoin Foundation Ukraine Андрій Дубецький та інші.

В ході зустрічі відвідувачам запропонують на обговорення теми, пов'язані з розвитком нових технологій, функціонуванням Інтернету речей та смарт-контрактів, створенням штучного інтелекту і етичними проблемами, супутніми цьому явищу. Крім цього, спікери розкажуть про існуючий достаток криптовалют на ринку і як в ньому розібратися.

Ознайомитися з подробицями Immersive Tech Meetup і зареєструватися можна на сайті

джерело 

Переглядів: 146 | | Теги: Україна, Immersive Tech, мітап | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar