Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Huiyin Group інвестує 20 мільйонів доларів у біткойн
22:00
Huiyin Group інвестує 20 мільйонів доларів у біткойн

Huiyin Group, інвестиційна компанія в Китаї з багатомільярдним капіталом, оголосила про запуск венчурного фонду Huiyin Blockchain Ventures (HBV) - дочірньої компанії фонду, зосередженої виключно на інвестуванні в сектор блокчейна біткойна.
HBV з капіталом в $ 20 млн буде інвестувати кошти протягом наступних 6-12 місяців на розвиток технології блокчейна. Фондом буде керувати Джеймс Ву (James Wo), син засновника Huiyin Group, сконцентрувавши увагу на поліпшенні екосистеми блокчейна за рахунок інвестицій в інфраструктурні проекти і нові варіанти використання.
В цей же час, компанія навряд чи буде інвестувати гроші в підприємства або так звані альтернативні блокчейн-проекти. Ву вказує, що фонд приділить особливу увагу проектам, які підтримують блокчейн біткойна.
У своїй заяві Ву сказав: «Ми прагнемо інвестувати в біткойн компанії, щоб допомогти збагатити індустрію, так як бачимо великі можливості повернення наших інвестицій. У міру розвитку індустрії біткоіни, його використання буде продовжувати рости в Китаї, а також в інших куточках світу. HBV намір зайняти лідируючі позиції в розвитку цієї технології, оскільки вона продовжує набирати обертів у всьому світі ».
Компанія вже почала інвестувати кошти на підтримку індійської кріптовалютной біржі Unocoin, платформ монетизації контенту Yours і Purse.io, а також ринку електронної комерції біткоіни.
Генеральний директор Purse Ендрю Лі (Andrew Lee) буде виступати в якості консультанта фонду.


Сімейний бізнес

Huiyin Group є сімейною інвестиційною групою, яка була зосереджена на таких традиційних галузях, як нерухомість, енергетика і сільське господарство. Але в останні кілька років Ву і його батько зацікавилися біткоіни, що в кінцевому підсумку і призвело до створення нового фонду.
Чи сказав: «Всі інвестори в Китаї, з якими я спілкувався, мають підвищений інтерес до біткоіни, і, ймовірно, кращі економічні та політичні зв'язки з китайською економічною машиною, яка просуває екосистему біткоіни вперед».
Чи також натякнув на появу набагато більшої кількості інвестиційних пропозицій, що стосуються екосистеми біткойна, які підуть в найближчі місяці.

джерело

Переглядів: 83 | | Теги: Huiyin Group, Джеймс Ву, Блокчейн | Рейтинг: 4.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar