Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » House of Nakamoto: як журналісти відкрили перший «біткойн-банк» у Відні
16:36
House of Nakamoto: як журналісти відкрили перший «біткойн-банк» у Відні


Кілька днів тому з подачі австрійських ЗМІ в мережі з'явилася інформація про те, що в столиці цієї країни почав роботу перший так званий «біткойн-банк». Керуючий партнер компанії iguards.net Андрій Великий, який в даний момент знаходиться в Відні, зробив невеличкий звіт про відвідування цього закладу.

«В першу чергу власники просили уточнити, що мова йде не про« біткойн-банк ». Це магазин з біткойн-банкоматом, а також простір для зустрічей, конференцій та інших видів діяльності. З невідомої причини хтось із журналістів назвав все це банком, а далі невірна інформація розійшлася по мережі », - повідомив Андрій.
Саме простір називається House of Nakamoto. У його найближчих планах - проведення заходів освітнього характеру, перше з них відбудеться 1 березня.

Також відомо, що власники House of Nakamoto - Магдалена Ісбрандт і Макс Тертінегг - мають відношення до bit-trust.de і coinfinity.co. Магдалена Ісбрандт в січні також відвідала Bitcoin Incredible Party в Києві і повинна бути знайома українським ентузіастам криптовалют.

Технічні деталі

За словами Андрія, House of Nakamoto працює без будь-якої спеціальної фінансової ліцензії. Що стосується біткойн-банкомату, то визначальним в ньому є курс на біржі Kraken, з якого береться комісія 4% як на покупку, так і на продаж криптовалюти.

«House of Nakamoto просить посвідчення особи при транзакціях, що перевищують 250 євро. Це зроблено для боротьби з відмиванням грошей, хоча, в принципі, їх ніхто про це не просив. Також вони продають ваучери (сертифікати) від 10 до 250 євро на покупку біткойна. Після покупки сертифікату на сайті можна ввести код і перерахувати біткойн на гаманець », - пояснив Андрій.
 House of Nakamoto розташувався на одній з найпопулярніших вулиць австрійської столиці Mariahilfer Strasse.

джерело

Переглядів: 101 | | Теги: Австрія, Bitcoin, House of Nakamoto, Bank | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar