Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Готується до відкриття перший банк для криптобізнеса Polybius Bank
17:12
Готується до відкриття перший банк для криптобізнеса Polybius Bank

28 лютого компанія Polybius Foundation оголосила, що найближчим часом відкриється Polybius Bank - перший банк, що спеціалізується на фінансових послугах для організацій, що працюють з криптовалютою і блокчейном по всьому світу. В даний час завершується робота над Статутом і реєстрацією банку в одній з юрисдикцій Європейського Союзу.

Polybius Bank буде надавати як традиційні банківські послуги для фізичних та юридичних осіб з використанням блокчейн-технологій, так і працювати з криптовалютними стартапами і блокчейн-проектами.

Традиційні банки часто з недовірою ставляться до проектів, пов'язаних з криптовалютою, відмовляють їм в обслуговуванні або завищують комісії як ризиковим клієнтам. Polybius Bank, заснований людьми, знайомі зі специфікою криптобізнеса, забезпечить індивідуальний підхід і комфортне середовище для бізнесу, що працює з криптовалютою і блокчейном.

У числі послуг, що надаються Polybius Bank, також будуть кредитування під заставу криптовалюти, формування інвестиційних портфелів на основі криптовалюти, ідентифікація особистості людини для потреб приватних і державних організацій на основі технології блокчейна.

Співзасновник Polybius Foundation Іван Туригіна пояснює необхідність банку для кріптостартапов консервативністю традиційних кредитних установ:

"Вперше ми зіткнулися з нерозумінням з боку традиційних банків три роки тому, коли займалися продажами устаткування для Майнінгу і спробували відкрити рахунок в естонському банку. Як виявилося, страх і нерозуміння криптотеми банками настільки великий, що їм було простіше відмовитися, ніж розібратися в питанні, щоб відрізнити легальний бізнес від сумнівних контор ".

Розробка ідеї банку, доброзичливого для компаній, що працюють в сфері блокчейн-технологій і криптобізнесу, ведеться з 2016 року. А на початку 2017 була заснована Polybius Foundation.

У створенні Polybius Bank беруть участь великий сервіс кріптовалютних платежів CryptoPay, розробник блокчейн-рішень HashCoins, розробник Ethereum смарт-контрактів Ambisafe у співпраці з провідними фахівцями найбільших світових банківських організацій, що забезпечують необхідний рівень фінансової експертизи.
джерело 

Переглядів: 259 | | Теги: Криптовалюта, банк, Блокчейн | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar