Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Голова ради НБУ назвав Bitcoin незаконним сурогатом
12:51
Голова ради НБУ назвав Bitcoin незаконним сурогатом

Bitcoin і інші віртуальні валюти / криптовалюти є грошовими сурогатами, які не мають забезпечення реальної вартості і не можуть використовуватися на території України як засіб платежу, оскільки це суперечить нормам українського законодавства.

Про це заявив глава Ради Національного банку України Богдан Данилишин в інтерв'ю «Інтерфакс-Україна».

«Міжнародне поширення таких платежів робить цю категорію послуг привабливою не тільки для законослухняних споживачів, але і для протиправних дій», - сказав він.

Крім того, Данилишин зазначив, що Нацбанк вивчає досвід впровадження інноваційних продуктів на ринку платежів і відстежує політику центральних банків і державних установ інших країн для того, щоб врегулювати питання віртуальних валют.

«Регулятор вітає всі ініціативи, що допомагають розвитку ринку безготівкових платежів в Україні, і відкритий для обговорення всіх нових тенденцій в цій сфері», - повідомив глава Ради НБУ.

Раніше член ради Нацбанку Віктор Козюк звинуватив голову ради Богдана Данилишина в плагіаті при підготовці аналітичної статті.

Як повідомлялося, Данилишин написав статтю, де, за словами Козюка, використовував абзац його авторства.

«Цей абзац в чистому вигляді (тільки з перекладом на російську мову) запозичений з Оцінки реалізації грошово-кредитної політики НБУ в 2016 році. Даний документ, незважаючи на те, що взятий радою НБУ за основу, до сих пір не опублікований. Тобто це означає, що з робочого документа ради узятий абзац і присвоєно за допомогою включення в авторську статтю. Звертаю увагу, що даний абзац використаний в документі ради як пряме запозичення з тексту, підготовленого мною особисто », - заявив Козюк.

джерело 

Переглядів: 257 | | Теги: Україна, Біткойн, НБУ | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar