Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Голова Федрезерву США: блокчейн може змінити глобальну фінансову систему
10:29
Голова Федрезерву США: блокчейн може змінити глобальну фінансову систему


Голова Федерального резерву США Джанет Йеллен заявила, що блокчейн є важливою технологією, здатною вплинути на фінансову систему в глобальному масштабі. Про це пише Coindesk.

Ця заява була зроблена під час виступу Йеллен на форумі, організованому некомерційною організацією Commonwealth Club.

«Блокчейн вкрай важливий. Це нова технологія, яка може вплинути на фінансову систему, зокрема на способи проведення транзакцій. Ми вивчаємо як її саму, так і можливі методи застосування в роботі Федерального резерву. Аналогічні дослідження проводяться і комерційними банками », - заявила Джанет Йеллен.
Раніше в ході зустрічі представників більше 90 центробанків у Вашингтоні Йеллен закликала своїх колег з центральних банків інших країн приступити до більш активного вивчення нових фінансових технологій.

Подібної думки дотримується і член правління Федерального резерву США Лаєл Брейнард. У жовтні минулого року на щорічному засіданні Інституту міжнародних фінансів, присвяченому блокчейну, вона детально висвітлила дослідження робочої групи Федерального резерву США, що займається як фінансовими інноваціями в цілому, так і використанням блокчейна конкретно в платіжних і трейдингових системах наступного покоління.

джерело

Переглядів: 102 | | Теги: ФРС, Блокчейн | Рейтинг: 4.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar