Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Глава біткойн-пулу BTCC Боббі Лі закликає співтовариство діяти відповідально
20:49
Глава біткойн-пулу BTCC Боббі Лі закликає співтовариство діяти відповідально

Боббі Лі (Bobby Lee), генеральний директор біржі і великого майнінгового пулу BTCC (близько 9% хешрейта на момент написання статті), закликає не поспішати з висновками щодо тривалих дискусій про розмір блоку, пропонуючи типово китайський підхід: «почекаємо і подивимося». Так він прокоментував питання, чи підтримає BTCC компромісне рішення про одночасне збільшення максимального розміру блоку до 2 Мб та впровадженні SegWit, якщо голосування по SegWit не дасть результату.
При цьому, пул BTCC є послідовним прихильником SegWit і за словами його представників, вже просигналив на користь цього рішення. У той же час, Лі не став відповідати на питання користувача, чому пул не надав своїм Майнерам право брати участь в голосуванні окремо, як це зробив пул Slush.
В ході Сесії Питань і Відповідей (AMA) з користувачами Reddit, Лі висловився на підтримку розробників Bitcoin Core:
Багатьом не подобається те, що робить команда Bitcoin Core, однак я глибоко переконаний, що вона є найціннішим ресурсом всієї спільноти біткойна, і який би компроміс ми не запропонували, ми завжди повинні цінувати внесок і враховувати думку Core.
В продовження теми, він сказав: «У нашій галузі існують різні точки зору, особисто я вважаю, що в першу чергу, біткойн повинен залишатися надійним цифровим активом, а його основне призначення - бути носієм цінності. Тільки коли ми будемо впевнені в непорушності цього властивості, ми зможемо впритул зайнятися різними аспектами проведення платежів ».
Глава BТCC закликав співтовариство з усією відповідальністю поставитися до масштабування біткойнов, і запастися терпінням.


«Нам необхідно зробити перший крок до масштабування і збільшення розміру блоку, але давайте відповідально поставимося до хардфорку», - продовжив Лі. «Поширення біткойнов в Китаї триває, і збільшення попиту видно неозброєним оком. Я вважаю, що перешкоди, які потрібно подолати біткойну для того, щоб стати мейнстрімом в Китаї, нічим не відрізняються від загальносвітових: треба подолати глибоку недовіру (або відсутність розуміння) людей до криптовалюти. Біткойн радикально відрізняється від звичних і традиційних економічних понять ».
На думку Боббі Лі, найважливішою особливістю біткойна є його децентралізованість, яка усуває ризики, пов'язані з наявністю третьої сторони, і в той же час стає основною перешкодою до широкого прийняття біткойнів- складність концепції ускладнює розуміння того, наскільки ця технологія перевершує традиційні.
На питання про ставлення до альткойнів, Лі сказав:
Серед альткойнів у мене мало фаворитів. Моя пристрасть і мої інтереси зосереджені на біткойні. Мені здається, що робота з розвитку біткойнів і його проникненню в маси - вже така важка задача, що у мене не залишається часу на альткойни.

джерело

Переглядів: 162 | | Теги: BTCC, Біткойн, альткойн, пулл | Рейтинг: 3.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar