Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Гарячий чи холодний гаманець для зберігання біткойна.
16:40
Гарячий чи холодний гаманець для зберігання біткойна.

Безпечне і захищене зберігання біткойна зараз актуально як ніколи. У розпорядженні користувачів є безліч різних рішень. Для тих, хто вважає за краще повністю контролювати зберігання своїх біткойнів , хорошим варіантом буде одночасне використання гарячого і холодного гаманця, як це прийнято на багатьох біржах і інших сервісах.

Гарячий або холодний гаманець?

Перш ніж говорити про концепцію гарячого і холодного гаманців, необхідно зрозуміти, чим відрізняються ці два рішення. "Гарячим" називають криптовалютний гаманець, кошти з якого можна витратити в будь-який час. Цей гаманець постійно пов'язаний з інтернетом, оскільки він підтримує активне з'єднання з мережею біткойн.

"Холодний" гаманець діє абсолютно протилежним чином. Він не призначений для регулярного відправлення криптовалюти; проте, кошти на нього можна отримати в будь-який час. Холодний гаманець не має прямого з'єднання з інтернетом, оскільки він використовується для зберігання біткойна в режимі оффлайн. Якщо у гаманця немає з'єднання з інтернетом, хакери не зможуть вкрасти з нього кошти, це можливо тільки при безпосередньому фізичному доступі до носія інформації з гаманцем. Гарячий гаманець, навпаки, залишається вразливим для атак зловмисників, тому в ньому рекомендується зберігати мінімально необхідні суми.

Незважаючи на те, що для отримання коштів можна користуватися і тим, і іншим гаманцем, рекомендується покладатися на гарячий гаманець. Після підтвердження транзакції гроші з гарячого гаманця можна відразу ж перемістити в холодний. Найчастіше користувачі залишають на гарячому гаманці невелику кількість біткойнів з кожної транзакції на повсякденні витрати. Все інше зберігається в холодному гаманці, доступ до якого здійснюється тільки в разі потреби. Простіше кажучи, гарячий гаманець більше схожий на поточний рахунок, а холодний - на ощадний рахунок. Ідеальним варіантом буде зберігати більшу частину біткойнів в безпечному холодному гаманці в режимі оффлайн і витрачати їх за допомогою гарячого гаманця.

Для криптовалютних користувачів гаманці - це, перш за все, кошти зберігання біткойна , і саме для цього вони розроблені. Таким чином, холодний гаманець є найкращим рішенням для зберігання великих сум грошей, і максимально захищає від ризику їх крадіжки або втрати - особливо, якщо носій закритих ключів дублюється. Хоча деяким це може здатися досить екстремальним, транзакції в мережі біткойна не можна повернути або скасувати. Крадіжка або втрата монет означає, що вам потрібно попрощатися зі своїми засобами назавжди.

Цілком логічним тут виявляється питання - навіщо заради безпеки біткойнів потрібно йти на такі заходи? По суті, немає нічого поганого в криповалютних гаманцях на комп'ютерах або мобільних пристроях. Проте всім відомо, що більшість цих пристроїв небезпечно, якщо користувач не дотримується необхідних заходів обережності. З огляду на те , що велика частина споживачів не особливо добре розбирається в безпеці своїх комп'ютерів і смартфонів, використання альтернативних рішень більш ніж виправдано. У нашому випадку, це означає використання двох окремих гаманців.

Необхідно пам'ятати про те, що холодний гаманець можна зберігати практично на будь-якому пристрої і навіть на аркуші паперу (або будь-якого іншого матеріалу). Незважаючи на те, що найбільш підходящим для цього здається комп'ютер - поки він не з'єднаний з інтернетом - мобільні пристрої теж відмінно підходять. Будь-який апаратний гаманець біткойна також виконує функцію холодного гаманця. 

джерело 
 

Переглядів: 343 | | Теги: Гаманець, холодний, Біткойн, Гарячий | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar