Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Freewallet додав підтримку шести мов
16:14
Freewallet додав підтримку шести мов


Команда розробників криптовалютних гаманців Freewallet оголосила про додавання в лінійку своїх продуктів підтримки шести мов. Про це пише EconoTimes.

Як повідомляється, тепер кріптовалютні гаманці Frewallet підтримують такі мови, як російська, китайська, корейська, португальська, іспанська та французька.

За даними компанії, лише 25% їх клієнтів є резидентами англомовних країн, і ще 25% перебувають в країнах Азії і Тихоокеанського регіону. Представники Frewallet вважають такий стан справ передбачуваним, так як у міру розвитку сучасних технологій криптовалюти набувають все більшого поширення в країнах, що розвиваються. Це призводить до того, що населення таких країн отримує доступ до фінансових сервісів і послуг дистанційно.

«Я хочу, щоб наші гаманці стали простою річчю, доступною для кожного в віртуальному світовому просторі. І локалізація є шляхом до досягнення цієї мети », - каже співзасновник Frewallet Елвін Хаґґі.
Нагадаємо, що в листопаді минулого року команда Freewallet оголосила про розширення лінійки пропонованих продуктів, додавши три нових мобільних додатки для криптовалюта Ardor, NXT і zCash.Таким чином, загальна кількість підтримуваних Freewallet криптовалют сягнула одинадцяти.

джерело

Переглядів: 116 | | Теги: Гаманець, локалізація, Freewallet, банк | Рейтинг: 2.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar