Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » First Global Credit: ринок біткойна в США набирає обертів після виборів
10:22
First Global Credit: ринок біткойна в США набирає обертів після виборів

В останньому звіті, опублікованому First Global Credit, глобальна трейдінговая платформа показала колосальне зростання обсягів ринку капіталу біткойна по завершенню виборів у США 2016 року.
Британська криптовалютна компанія опублікувала цифру, що перевищує 12 млн доларів - обсяг торгів на платформі в листопаді. Попередній рекорд торгів був на суму 2.1 млн доларів, встановлений в лютому 2016 року.
Марсі Терман (Marcie Terman), засновник і директор First Global Credit, вважає, що перемога Дональда Трампа на виборах в США зробила істотний вплив на різке збільшення числа нових депозитів і обсягів угод, які виконуються на платформі.
Припущення щодо стрибка біткойна після перемоги Трампа народилися задовго до офіційних результатів виборів. Відбувалися жахливі спекуляції, в ході яких Трампа, при його обранні на пост президента США, позиціонували в Вашингтоні як аутсайдера, що веде до виникнення невизначеності. Ці розмови тривали протягом чотирьох місяців.
Рішення Великобританії покинути Європейський Союз є яскравим прикладом виникнення невизначеності, що спровокувала зростання ціни біткойна на $ 100 за одну торговельну сесію.
Ці припущення були підтверджені, коли біткойн підскочив до добового максимуму $ 738 після перемоги на виборах Дональда Трампа. Чим ще раз було доведено, що біткоіни вже є безпечним притулком в періоди ринкової нестабільності.
Ціна біткоіни побачила зростання більше 75% в 2016 році. Криптовалюта готова продовжувати рости і в 2017 році, так як Трамп планує збільшити витрати на розвиток інфраструктури поряд з подальшим підвищенням ставок ФРС, що спровокує зростання курсу долара, і змусить ринки, що розвиваються шукати альтернативу.
Терман також врахував повернення старих трейдерів, які були не проти скористатися можливістю отримання прибутку на ринку, що стало причиною значного збільшення обсягів торгів на сайті. Він також додав, що кількість акаунтів трейдерів зросла за жовтень і листопад на 25%. До того ж, біткоіни-трейдери зараз з побоюванням вибирають біржі для ведення торгів.
Таким чином, в той час як волатильний ринок викликає різке збільшення рахунків клієнтів на криптовалютних біржах, трейдери також відносяться до них з обережністю. Перш, ніж трейдери готові внести реальні гроші на рахунок, вони вивчають саму біржу. Існує небажання з боку трейдерів працювати з біржами, які не публікують свої дані або тими, які базуються в сумнівних юрисдикціях. Існує загальна думка, що біржі, що уникають прозорості, мають можливість зникнути без репресій, якщо виникнуть які-небудь проблеми.
First Global Credit надає послуги, які приймають біткоіни в якості цінного активу, з можливістю використовувати його для генерації прибутку від мейнстріму ринків капіталу.
First Global перенесла сервіс на нову банківську торговельну платформу в липні 2016 року. Після чого, протягом останніх дванадцяти місяців. спостерігалося збільшення доступу до ринку на платформі на 30%. Нові ринки, нові клієнти та повернення старих на сайт викликали стрибок доходу платформи в 600%.
«Так як ціна біткоіни зростає, люди стають більш впевнені в збереженні своїх позицій в криптовалюті. Це означає, що існує менший інтерес до торгівлі  бітконом і серйозніший пошук шляхів для продуктивності валюти, утримуючи біткойни, щоб пожинати переваги, очікувані від вертикальних стрибків вартості валюти », - говорить Марсі Терман про зростання біткойна при визначенні волатильності ринку.

джерело

Переглядів: 150 | | Теги: вибори, США, Біткойн | Рейтинг: 4.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar