Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Фінрегулятор США виграв судовий позов на $ 11 млн проти двох «майнінгових» фірм
09:12
Фінрегулятор США виграв судовий позов на $ 11 млн проти двох «майнінгових» фірм

Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) виграла першу судову справу проти майнінгових компаній GAW Miners і Zen Miner. 

Згідно з судовими документами, обидві вони повинні повернути незаконно отриманий прибуток на $ 10,078,331, а також виплатити $ 305,768 у вигляді відсотків за період до винесення судового рішення. Додатково GAW Miners і Zen Miner повинні виплатити по $ 1 млн кожна у вигляді цивільно-правового стягнення.

Рішення було прийнято окружним судом Коннектикуту і стало завершенням першої частини юридичної битви SEC проти глави обох компаній Джошуа Гарзи.

Звинувачення в шахрайстві на адресу GAW Miners і ZenMiner були висунуті в кінці 2015 року. Як стверджувалося, діючи під вивіскою компаній, що займалися майнінгом біткойна, вони в дійсності були звичайними фінансовими пірамідами.

Власником обох компаній був один і той же чоловік - Омеро Джошуа Гарза. Передбачається, що в період з серпня по грудень 2014 року на продажу «акцій» через платформу ZenCloud він заробив близько $ 19 млн. В результаті шахрайської діяльності постраждало більше 10 тисяч інвесторів - вони купували так звані «хешлети», альтернативну криптовалюту, яка, як обіцялося , «буде завжди прибутковою».

Примітно, що нинішнє рішення суду не зачіпає самого Гарза - судочинство щодо нього як і раніше триває.

 

джерело 

Переглядів: 161 | | Теги: Sec, шахрайство, США, Біткойн | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar