Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Factom випускає іпотечний додаток на блокчейні
12:06
Factom випускає іпотечний додаток на блокчейні

Компанія Factom, що працює над додатками BaaS (блокчейн як сервіс), запускає сервіс Factom Harmony з рішеннями Audit Room, Due Diligence Room і Servicing Room, призначеними для іпотечних кредитів.

Сервіс Harmony працює в поєднанні з DigitalVault, першим продуктом в області іпотечних кредитів Factom - каталогом документів на технології блокчейн для створення унікальних рішень відповідності нормативним вимогам, контролю якості, комплексної перевірки і проведення аудиту. Нова технологія управління документами Factom працює як просте розширення існуючої технології обробки зображень.

Блокчейн Factom Harmony дозволяє підтримувати докази відповідності, здійснює функції контролю якості і дозволяє третім особам перевіряти файли, полегшувати їх створення і підтримувати огляди після закриття, засновані на незмінності технології розподілених реєстрів.

Додаток Due Diligence призначене для продажу позик, сек'юритизації та торгівлі позиками. Він дозволяє створити вдосконалений ланцюжок даних про кредити, застави та документи перевірки відповідності.

Рішення Servicing Room дозволяє вести запис даних позичальника з інформацією про поточні та прострочені кредити. Це нова можливість знизити витрати на обслуговування кредиту, скоротити час підготовки і зменшити ризики аудиту, обслуговування переказів і процесів втрати права викупу.

Компанія Factom працює з Міністерством внутрішньої безпеки США (DHS) та благодійною організацією Bill & Melinda Gates Foundation над створенням нових способів забезпечення безпеки записів. Нова система на базі блокчейна для запису, управління та обміну записами гарантує конфіденційність і безпеку.

джерело

Переглядів: 132 | | Теги: Factom, додаток, Блокчейн | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar