Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » F2Pool включив підтримку SegWit для біткойна
21:14
F2Pool включив підтримку SegWit для біткойна


Китайський F2Pool, який найдовше зберігав нейтралітет в голосуванні по SegWit, нарешті, прийняв рішення. Cпівзасновник і власник F2Pool Ван Чун 15 квітня заявив в своєму Твіттері, що F2Pool підтримає впровадження SegWit не тільки в LTC, але і в BTC. Це рішення він обґрунтував результуючою думкою користувачів пулу:

«В результаті опитування 56% респондентів висловилися на користь Segwit. Ми будемо поважати їхню думку щодо цього рішення, і найближчим часом запровадимо SegWit на BTC », - заявив він.

Незважаючи на недавнє висловлювання про те, що SegWit буде катастрофою для біткойна і F2Pool не підтримає його, другий по хешрейту пул мережі вирішив стати на бік Bitcoin Core. Тепер у прихильників SegWit є шанс подолати 50% бар'єр. Цього буде недостатньо для активації Segregated Witness в форматі софтфорка - для цього, при чинному форматі голосування, необхідна 95% підтримка майнерів - проте, перевага в потужності значно знизить ймовірність атаки в разі хардфорка з боку Bitcoin Unlimited, а також не дозволить "повести за собою "тих користувачів, які не будуть робити активних дій, тобто візьмуть за замовчуванням більш довгий ланцюжок.

Думка майнерів F2Pool щодо UASF все ще залишається негативною, так як цей проект надто непередбачуваний, і навіть при наявності більшості загрожує таким же розколом мережі, як і хардфорк.


Однак, незважаючи на появу нової підтримки, на частку SegWit за останню добу доводиться трохи більше 40% голосів, а за Bitcoin Unlimited голосують 33% майнерів. Тобто, частка тих, хто все ще залишається високою.
У Litecoin ситуація виглядає набагато більш визначеною - двотижневий період активації вже запущений, і SegWit утримує середню планку вище 80%, при необхідних для активації 75%. Якщо позиція ключових пулів не зміниться в найближчі дні, то SegWit в Litecoin запрацює орієнтовно 27-28 квітня.

 

джерело

Переглядів: 164 | | Теги: SegWit, litecoin, F2Pool, Ван Чун, Біткойн | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar