Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » F2Pool: хардфорка біткойна не буде
03:22
F2Pool: хардфорка біткойна не будеВласник майнінгового пулу F2Pool Ван Чунь заявив, що хардфорк в мережі біткойна не тільки неможливо, але і не відбудеться.

Про це він написав у Twitter:


Незважаючи на безліч коментарів і прохання пояснити сказане, на момент публікації Ван Чунь будь-яких подальших заяв не зробив.

Запис розміщена в новому акаунті, який він завів лише 20 березня. Тоді він зробив перший запис, повідомивши, що видалив свій попередній обліковий запис, до цього прослужив йому 10 років.

22 березня власник F2Pool розмістив запис у вигляді колажу, на якому Стів Джобс покладає квіти на труну. Зображення було супроводжено написом "RIP BU” (Спочивай з миром, Bitcoin Unlimited). До цього представники F2Pool вже заявляли про свою підтримку Bitcoin Core.

За даними blockchain.info, на сьогоднішній день F2Pool є третім за величиною пулу (10,9% від загального хешрейта мережі), поступаючись лише Antpool (16,5%) і BitFury (13%).

Раніше про вкрайню небажаність хардфорка для всієї екосистеми біткойна і свою відмову підтримати Bitcoin Unlimited заявила компанія BitGo.

джерело

Переглядів: 130 | | Теги: F2Pool, хардфорк, Біткойн | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar