Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Європол затримав кіберзлочинців, які продавали шкідливе ПО за біткойни
16:58
Європол затримав кіберзлочинців, які продавали шкідливе ПО за біткойни

Правоохоронці Великобританії та Іспанії під керівництвом Європолу та об'єднаної групи протидії кіберзлочинів (J-CAT) знешкодили міжнародну злочинну групу, яка займалася розробкою шкідливого програмного забезпечення і одержує в якості оплати біткойни. Про це повідомляє видання Threatpost.

Кіберзлочинці розробляли шкідливе ПО, включаючи RAT-трояни і кейлоггери. Шкідливі програми продавалися за біткойни на хакерських форумах. Всього затримано п'ять осіб (трьох на території Іспанії, а двох - у Великобританії). В ході операції правоохоронці вилучили комп'ютерну техніку та обладнання для майнінгу криптовалюти.

Слідство велося з 2015 року. Було виявлено, що кіберзлочинці здійснювали свою діяльність з середини 2013 року і, за словами, правоохоронців, встигли заробити значну суму грошей.

Троян RAT - одна з найбільш небезпечних шкідливих програм, яка дозволяє зловмисникові отримати не тільки доступ до інфікованого комп'ютера, але і повний контроль над ним. Якщо на комп'ютері жертви впроваджений RAT-троян, кіберзлочинець може віддалено відслідковувати дії користувача, встановлювати клавіатурні шпигуни, запускати довільні файли, включати веб-камеру і робити цілий ряд шкідливих дій без відома користувача.

 

джерело 

Переглядів: 156 | | Теги: Біткойн, шахрайство, європол, кіберзлочинці | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar