Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Єврокомісія може обмежити транзакції готівкою і віртуальних валютах
17:53
Єврокомісія може обмежити транзакції готівкою і віртуальних валютах


Європейська комісія оприлюднила документ, в якому розглядаються обмеження транзакцій в готівкою і віртуальною валютою, як ще один крок в боротьбі проти фінансування тероризму.
2 лютого 2016 року, Єврокомісія опублікувала повідомлення до Ради і Парламенту про план дій з протидії фінансуванню тероризму. План дій ґрунтується на існуючих правилах і законах ЄС, і створений для адаптації до нових загроз і поновлення політики ЄС.
У спробі впоратися з контролем над готівкою при в'їзді або виїзді з країни, було запропоновано досліджувати відповідні ліміти для обігу готівки. У Плані дій вказується:
«Платежі готівкою активно використовуються для фінансування тероризму. У зв'язку з цим, необхідно вивчити доцільність введення обмежень на платежі готівкою ».
12 лютого 2016 року, Рада з економічних та фінансових питань закликала Єврокомісія вивчала необхідність обмеження готівкових виплат, що перевищують певні порогові значення. Таке рішення варто розглядати в поєднанні з рішенням Європейського центрального банку (ЄЦБ) датованим 4 травня 2016 року, про припинення виробництва банкноти номіналом в 500 євро. Ходіння купюри такого номіналу, як очікується, припиниться приблизно в 2018 році. Цей крок повинен знизити ймовірність використання цієї банкноти для фінансування незаконної діяльності.
Обмеження для цифрової валюти

З огляду на останні технологічні розробки, що стосуються віртуальних валют, Єврокомісія розглядає можливість розширити обмеження на всі можливості платежів, особливо ті, які забезпечують анонімність користувачів. Сюди входять і криптовалюта.
Поправки до Директиви про боротьбу з відмиванням грошей (AML) збігаються з цілями Плану дій. Таким чином, будь-яка міра, яка обмежує грошові виплати буде доповнювати дії, що відносяться до Директиви AML і боротися з ризиками, що виходять від віртуальних валют і передплачених карт.
ЄС розглядає посилення правил для біткойна

Раніше в цьому місяці, Європейський парламент випустив нову доповідь, присвячену віртуальним валютам, де вони вперше розглядалися через призму боротьби з відмиванням грошей. Це головне завдання ЄС, з якою він сподівається впоратися до кінця 2017 року.
В рамках своєї мети - покласти край анонімності, пов'язаної з криптовалютними операціями - Комісія у липні запропонувала ввести більш суворі правила використання цифрових валют, посилаючись на поправки до Четвертої директиві про боротьбу з відмиванням грошей 2015 року.
Крім того, намагаючись контролювати криптовалюту, в жовтні ЄЦБ надав Європейського Парламенту та Ради директиву, заявивши, що «віртуальні валюти, з точки зору законодавства Союзу не підпадають під категорію валют».

джерело

Переглядів: 87 | | Теги: єврокомісія, Обмеження, транзакцій | Рейтинг: 4.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar