Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Ethereum і Ethereum Classic можливо придбати в 9000 терміналах по всій Україні
07:36
Ethereum і Ethereum Classic можливо придбати в 9000 терміналах по всій Україні

Сервіс btcu.biz запропонував своїм клієнтам можливість купівлі Ethereum і Ethereum Classic в більш ніж 9000 терміналах по всій території України.

Про це керівник проекту Станіслав Под'ячев повідомив в ході раніше в травні першої в Україні Ethereum Party на території інноваційного парку UNIT City в Києві.

«Тепер всі клієнти btcu.biz в Україні мають можливість швидко і безпечно придбати Ethereum і Ethereum Classic, в тому числі і за готівкові кошти», - сказав Станіслав Под'ячев

На відміну від інших криптовалют, Ethereum і Ethereum Classic можливість не тільки проводити платежі, але і використовуються для створення децентралізованих онлайн-сервісів на базі смарт-контрактів.

Будучи open source-платформою, Ethereum значно спрощує впровадження технології блокчейн, що пояснює інтерес з боку не тільки стартапів, але і найбільших розробників ПЗ, таких як Microsoft, IBM і Acronis.

Сервіс btcu.biz почав свою роботу на ринку моментальних платежів України в 2013 році і запропонував українському користувачеві цілодобову можливість придбання біткойна через мережі терміналів.

В даний момент btcu.biz співпрацює з мережами iBox і Tyme. Сукупна кількість терміналів, в яких можна скористатися послугами сервісу, перевищує 9000, що робить btcu.biz найбільшою мережею з продажу Біткойна, Ethereum і Ethereum classic в світі.

 

джерело 

Переглядів: 216 | | Теги: Україна, термінал, btcu.biz, Ethereum | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar