Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » ЄС вводить банківські правила для криптовалют, але не гарантує банківських прав
14:23
ЄС вводить банківські правила для криптовалют, але не гарантує банківських прав

Біткойн спільнота відреагувала на заяву чиновників Європейського Союзу про те, що контроль за обігом цифрової валюти тепер в пріоритеті для регулятора. Матіас Кліс, один із засновників LocalCrypto і головний виконавчий директор EuropeCoin, закликав суспільство цифрової валюти не сприяти плутанині, викликаної неправильним формулюванням.


Неможливість регулювання

Кліс заявив: «Перед середньостатистичною людиною стоїть високий бар'єр до усвідомлення криптовалюти. Неправильне формулювання заважає громадськості зрозуміти, що відбувається насправді. Європейський Союз намагається регулювати криптовалютний бізнес, але не саму валюту. Ми не повинні сприяти плутанині і дезінформації ».
Кліс, колишній радник провідних установ Брюсселя, висловив думку, що в першу чергу влада не може контролювати криптовалюту і інші децентралізовані форми грошей або процес досягнення консенсусу.
Він наполягає: «Правило таке - якщо ви утримуєте кошти клієнта в будь-якій формі, ви є суб'єктом регулювання. Звучить справедливо, але варто пам'ятати, що вони хочуть нав'язати банківські правила для нас, але не нададуть нам ніяких банківських прав. Це далеко від справедливості ».


Безпідставні звинувачення

Звинувачення ЄС, що біткойн та інші криптовалюти є каналами фінансування тероризму та відмивання грошей, не обгрунтовані і легковажні.
«Як багато грошей залучено в фінансування тероризму та відмивання грошей? Навіть ринкова капіталізація біткойна і всіх криптовалют разом узятих робить ці звинувачення смішними. Валюти, залучені в це, здебільшого - долар США і євро ».
Кліс вважає, що коли мова йде про подібне фінансування і відмивання грошей, традиційні банківські картелі повинні нести відповідальність за це.


Контроль за рухом грошей

Регулятори ЄС прагнуть впливати не тільки на криптовалюти, але і на готівкові гроші, зменшивши максимальний платіж в готівки до 7 500 євро. Зараз ми можемо отримати уявлення про те, що на перше місце для себе ставить регулювання, додав експерт:
«Це не про криптовалюту. Йдеться про обмеження будь-якої форми обміну між людьми, а не про пошук консенсусу ».
Проте, криптовалютні експерти не згодні, що влада ЄС стривожені складністю оподаткування цифрових активів. Розбіжність виходить з того факту, що блокчейн біткойна зберігає дані назавжди.
Кліс додав: «криптовалюти не закінчать еру ЄС. Європейський Союз погубить сам себе, якщо не зробить реальних реформ ».

джерело

Переглядів: 139 | | Теги: Bitcoin Regulation EU Banks Cryptoc | Рейтинг: 4.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar