Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » ЄС вивчає соціальний вплив блокчейна
09:45
ЄС вивчає соціальний вплив блокчейна

Спеціальний відділ Європарламенту опублікував доповідь, де йдеться про результати дослідження того, чи є поширення блокчейна свідченням про зрушення соціальних цінностей Європи.

На думку авторів доповіді, найбільший вплив технології блокчейна надає «через її внесок в тонкі зміни в широких соціальних цінностях і структурах».

Торкнувшись істотних витрат використання блокчейна біткойна, а саме витрат на електроенергію, пов'язаних з майнінгом, автори розглядають соціокультурні чинники, що представляють інтерес для технології, яка визначає пріоритети прозорості та доступу до інформації.

«Пояснювати популярність блокчейна зростанням соціальних тенденцій, де в пріоритеті прозорість, а не анонімність, зменшення довіри до традиційних фінансових і управлінських інститутів і очікування більш високих рівнів підзвітності та відповідальності в усіх аспектах нашого життя, - тільки частина історії. Тим не менше, використання блокчейна замість традиційних технологій фактично викликає ці зрушення в суспільстві », - вважають автори доповіді.

Після фінансової кризи 2008 року було зафіксовано зростання антиурядових настроїв, особливо щодо спільного уряду ЄС. На думку авторів доповіді, є кілька підходів, які політики можуть використовувати щоб розсіяти їх.

Три пропозиції зосереджені на деякій мірі прийняття технологій європейськими урядами, зокрема, активний шлях, де «активно заохочується розвиток технології блокчейна, а також надається легітимність продуктам на її основі».

З іншого боку, політики можуть дотримуватися і зворотного - наприклад, відмовитися від визнання законності «розумних контрактів».

 

джерело
 

Переглядів: 168 | | Теги: Блокчейн, ЄС | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar