Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Ендрю Паркер: Блокчейн переоцінений і практично непридатний
08:50
Ендрю Паркер: Блокчейн переоцінений і практично непридатний

Ендрю Паркер, співвласник венчурного фонду Spark Capital, який колись перетворив починаючи стартапи Twitter, Tumblr, Stack Exchange і Foursquare в успішні корпорації, заявив, що технологія блокчейна переоцінена і навряд чи може бути застосована до широкого спектру послуг.

За останні три роки банки з багатомільярдними капіталами і фінансові установи зосередили свою увагу на розробці платформ і мереж на основі блокчейна. Однак, жоден банк поки що не представив успішну застосовність блокчейна до великих комерційних операцій.

Одна з проблем, з якою зіткнулися банки і фінансові установи у використанні технології, це те, що блокчейн успішно і безпечно працює тільки зі своїми партнерами. Якщо розглянути біткойн як приклад, то блокчейн в рамках протоколів і мережі біткойна виконує функцію бази даних і є однією з технологій, що лежать в основі цифрової валюти.

Копіювання структури блокчейна біткойна і його використання для обробки транзакцій без біткойна - те ж саме, що вийняти двигун з машини і чекати, що він раптом поїде без коліс і корпусу.

Ще ніколи ця технологія не використовувалася в повну міру і не змогла реалізувати весь свій потенціал, тому що банки не змогли знайти метод її застосування до своїх сьогоднішнім інфраструктур. Можливо, це пов'язано з тим, що існуюча інфраструктура банків і фінансових установ застаріла і просто несумісна з інноваційними технологіями. Проте, головна причина полягає в тому, що банки недооцінили баланс між функціональністю і безпекою.

Коли гнучкість в пріоритеті більше, ніж безпека, приватні блокчейни, на відміну від біткойна або будь-яких інших криптовалют, не захищені від хакерських атак і інших зовнішніх загроз.

Як заявив в останньому інтерв'ю Джеррі Куомо, віце-президент по технології блокчейна в IBM: компанії, які зосереджені на виробництві приватних блокчейнов, не можуть гарантувати повну незмінність.

Паркер зазначив, що по суті блокчейн - "рішення в пошуках проблеми". Така модель не цінується в сфері венчурного капіталу і інвестицій на ранніх стадіях. Якщо розробники і стартапи почнуть створювати технології на кшталт блокчейна без чіткої бізнес-моделі або бачення в забезпеченні реальної бази користувачів або споживачів, інвесторам в таких умовах складно виділяти свої кошти для їх фінансової підтримки.

В інтерв'ю для Digiday Паркер заявив: «Йде тенденція використання блокчейна для вирішення проблем, які не вписуються в загальний варіант використання між групами підозрілих контрагентів. Ця тенденція використовує блокчейн для вирішення проблем, які легко і ефективно вирішуються за допомогою старого ПЗ з відкритим вихідним кодом, який зазвичай належить одній стороні ».

Реальність така, що для банків і фінансових установ централізовані мережі будуть функціонувати більш ефективно і з необхідними гарантіями, також у цих мережах є певний імунітет до зовнішніх атак.

джерело

Переглядів: 161 | | Теги: банк, Блокчейн | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar